Фото Персони

Увімкніть режим тиші: менеджер МакSим звернулася до фанатів

Увімкніть режим тиші: менеджер МакSим звернулася до фанатів

Менеджер російської співачки МакSим Маргарита Соколова попросила представників ЗМІ та шанувальників зірки не турбувати її.

Вона зізналася, що зараз перебуває у лікарні з підтвердженою коронавірусною інфекцією. Маргарита почувається дуже слабкою як морально, так і фізично.

За словами директора МакSим, дзвінки не припиняються ні на хвилину. Всі прагнуть дізнатися нову інформацію про стан здоров’я співачки.

Зараз дивляться

Маргарита пообіцяла відповісти на всі запитання, але лише після того, як її власне самопочуття покращиться.

– Я спілкувалася з Мариною до обіду 18 червня. Рівно до того часу, коли її погрузили в сон. Вона була на позитиві. Ми одна одну підбадьорювали. Як тільки виберуся з хвороби, я відповім на ваші запитання. Я чекаю, як і всі ви, на хороші новини!

Чесно скажу, що мені тривожно і іноді нападає паніка, але я борюся. Ця хвороба залишає шрами! Бережіть себе і всіх навколо вас. Ті, хто може вакцинуватися – робіть щеплення. Решта – дотримуйтесь правил безпеки! – написала Маргарита.

Нещодавно у співачки МакSим виявили серйозне ураження печінки. Про це стало відомо під час комплексного обстеження організму. 

За словами лікарів, співачка вже давно страждає від цієї хвороби, і, можливо, вона вже на хронічній стадії. Зараз МакSим перебуває у штучній комі, а стан її здоров’я залишається важким.

Фото: Маргарита Соколова

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка