Фото Відео Персони

Не досить жіночно? Зеленська відповіла на критику щодо фото для Vogue

Не досить жіночно? Зеленська відповіла на критику щодо фото для Vogue

Перша леді України Олена Зеленська відреагувала на критику після фотосесії для всесвітньо відомого глянцю Vogue. У бік першої леді посипалося безліч критики, одна з яких стосувалася “гламуризації війни”. Крім того, у мережі користувачі накинулися через, мовляв, не достатньо жіночну позу.

– Ну, я в мирному житті не звикла до надмірної уваги. Але тут в Україні зараз кожен на своєму фронті. Я використовую будь-яку нагоду, щоб вийти на публіку, поспілкуватися з якомога більшою кількістю людей, щоб розповідати інформацію, правду про Україну. Тому тут не може бути жодних сентиментів. Це робота і я маю її виконувати, – зазначила Зеленська.

За словами Зеленської, вона задоволена знімками. Більше уваги перша леді приділила інтерв’ю журналу.

– Ми буквально кілька годин витратили на це інтерв’ю, це було дійсно важливо для мене. Критика буде завжди, будь-якої миті. Але я стою на тому, що краще щось зробити та отримати критику, ніж не робити нічого, – заявила дружина президента.

Зараз дивляться

Олена Зеленська на обкладинці Vogue

27 липня перша леді України Олена Зеленська з’явилася на обкладинці Vogue. Це досить сміливий крок для журналу, який позиціює себе флагманом моди.

Фотосесію проводила легендарний фотограф Енні Лейбовіц.

Фото з обкладинки викликали суперечки у мережі щодо «не жіночної пози». Проте за Зеленську заступилися багато жінок. В Instagram вони запустили флешмоб #sitlikeagirl, у рамках якого публікують знімки у такій же позі.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка