Фото Персони

Мати Джіджі Хадід звинуватила Зейна Маліка у домашньому насильстві

Зейн Малик и Джиджи Хадид
Джерело: Getty Images

Мати американської моделі Джіджі Хадід заявила, що співак Зейн Малік вдарив її. Іоланда має намір подати заяву до поліції на свого зятя.

Артист у відповідь зазначив, що мати Джіджі прийшла до нього додому у момент відсутності моделі. Найімовірніше, у Зейна та Іоланди сталася сімейна сварка через 13-місячну дочку Хай.

Співак наголосив, що намагався відновити мир у сім’ї, але історія просочилася у ЗМІ.

Зараз дивляться

– Як ви всі знаєте, я приватна особа, і я дуже хочу створити безпечний простір для моєї дочки. Я проти того, щоб приватні питання сім’ї обговорювалися всім світом. Намагаючись захистити її, я погодився не заперечувати претензії, що випливають із сварки з членом сім’ї моєї коханої, який прийшов до нас, коли Джіджі була відсутня вже кілька тижнів. Однак я сподіваюся на зцілення всіх, хто був причетний до цього конфлікту, і, що важливіше, я залишаюся пильним, щоб захистити Хай і дати їй приватне життя, на яке вона заслуговує, – написав Зейн Малік на своїй сторінці у Twitter.

 

Також Зейн Малік прокоментував цей конфлікт виданню TMZ. Артист категорично заперечує усі звинувачення на свою адресу.

– Я категорично заперечую нанесення ударів Іоланді Хадід, і заради моєї дочки я відмовляюся повідомляти будь-які подробиці. Сподіваюся, що Іоланда перегляне свої помилкові звинувачення і почне вирішувати сімейні проблеми наодинці, – сказав Зейн.

Нагадаємо, що Джіджі Хадід і Зейн Малік перебувають у стосунках більше п’яти років. У вересні 2020 року вони вперше стали батьками, у пари народилася дочка Хай.

В одному з інтерв’ю Зейн Малік зізнався, що зблизився з коханою завдяки народженню дитини. За словами артиста, пара досить легко пристосувалася до змін у житті.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка