Фото Відео Музика

І все буде добре! Океан Ельзи виступлять із благодійним концертом у Києві

Океан Ельзи
Джерело: Depositphotos

Гурт Океан Ельзи вперше за час війни дасть благодійний концерт І все буде добре в Києві.

24 квітня, у день, коли православні християни святкуватимуть Великдень, Океан Ельзи виступатимуть на станції метро Золоті ворота.

Зараз дивляться

Трансляція концерту буде на всіх провідних телеканалах України в рамках Єдиного телемарафону.

Лідер гурту Святослав Вакарчук зазначив, що місце проведення концерту під землею обрано не випадково.

– У цьому є символізм. Для багатьох українців, особливо тих, хто живе в Києві, Харкові та Дніпрі, певною мірою війна асоціюється з метро, оскільки це прихисток, в якому люди могли знайти і знаходять безпеку… Також є і другий момент – питання безпеки. На вулиці зараз проводити концерти не можна, – зазначив музикант.

До, під час та після трансляції також відбуватиметься збір грошей, які підуть на допомогу дітям, що постраждали у російсько-українській війні. Також можна буде пожертвувати кошти за допомогою СМС. Охочі зможуть надіслати пожертвування до фонду Твоя опора.

Нагадаємо, що наразі Святослав Вакарчук щодня відвідує гарячі точки України, де намагається підтримувати мирних жителів, воїнів, а також висвітлює події.

Нещодавно Вакарчук заспівав для врятованих із-під завалів Миколаївської ОВА. В Instagram він оприлюднив відео, на якому сидить посеред палати і співає пісню Все буде добре, награючи мелодію на гітарі.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка