Українська співачка Ірина Федишин показала, як копає картоплю. У нелегкій справі зірці допомагав чоловік Віталій Човник та сини: Юрій та Олег.
Ексклюзивно для Фактів ICTV Ірина зняла відео з городу батьків, який розташований у Львові.
У кадрі співачка позує з зібраним врожаєм. Для копання картоплі Ірина обрала сині джинси, рожеву футболку, білі кросівки та чорну кепку.
– Класна в мене картопля вродила, дуже велика. Так що, будуть вареники і деруни, – сказала Ірина.
На відео можна побачити, як Ірина активно збирає картоплю. Також співачка показала коня, який допомагає сім’ї. У кінці ролику Ірина сказала, що це був останній сезон копання картоплі.
У коментарях підписники похвалили сім’ю Федишин. А деякі зазначили, що навіть на городі Ірина має чудовий зовнішній вигляд.
- Трудівники, і на городі, і на сцені!
- Які ви молодці! Ви справжня українська сім’я!
- Ви навіть на городі неперевершені!
- Нічого собі! Кошик, як в старі добрі часи!
- Гарний врожай!
- Гарна! Картопля і бригада – ух!
- Боже, ви прекрасна!
- Молодці, батькам треба допомагати!
- Молодець, що не боїшся і не соромишся такої роботи! – пишуть у мережі.
Нещодавно Ірина Федишин потрапила у скандал через те, що магазин, де грали її пісні, оштрафували на 114 тис. грн.
За словами знаменитості, власника магазину попереджали про можливі наслідки, а також просили придбати ліцензію для законного використання творчості.