Лайфхаки
® Партнерський матеріал

Де взяти гроші на ремонт квартири – 4 простих кроки

18 Вересня 2018, 10:11
Де взяти гроші на ремонт квартири – 4 простих кроки

Прийшов час робити ремонт, а грошей на все це немає. Вихід є – пропонуємо вам інструкцію, як накопичити достатньо грошей для ремонту квартири.

Скласти бюджет

Підрахунок грошей – перший та головний щабель при накопиченні коштів на будь-що. Тому починати збирати гроші на ремонт квартири потрібно з того, щоб скласти свій бюджет. Часто вже на цьому етапі люди “ламаються” і перестають рахувати, не розуміючи, куди рухатися далі.

Бюджет просто потрібно почати вести – адже це навичка подібна до того, як вчитися писати. Почніть вести облік доходів і витрат. Потім розберіть витрати за категоріями – так буде зрозуміліше, де і що можна оптимізувати. Структура ж доходів може вказати вам на можливість збільшення цих самих доходів.

Зараз дивляться

Безболісно можна відкладати 10-15% доходів. У разі швидкого накопичення відкладати доведеться до 30%.

Визначити обсяг робіт

Коли ви вже маєте цифри для аналізу і планування, можна почати визначати, який ремонт і в якому обсязі вам потрібен.

Дизайн-проект стане основою вашого кошторису з ремонту квартири. Загальну суму ви отримаєте, коли порахуєте майбутні витрати на: послуги будівельників, чорнові та оздоблювальні будматеріали, доставку і розвантаження та інші витрати. Ваше завдання також полягатиме в тому, щоб подумати, як не переплатити на цьому. Пам’ятайте, стоковими бувають не тільки речі, але й будматеріали.

Формула. Суму необхідну на ремонт розділіть на суму, яку ви зможете відкладати на місяць. Таким чином, стане зрозуміло, скільки місяців доведеться збирати необхідні кошти.

Оптимізувати витрати

Щоб швидше назбирати на необхідний ремонт, доведеться відмовитися від звичних дрібниць життя, які витягують зайві гроші.

У період накопичення коштів варто обмежити відвідування закладів громадського харчування. Філіжанку улюбленої кави можна випити вдома або в офісі.

Їжу на роботу беріть з дому. Витратити гроші на її приготування дешевше, ніж сходити в їдальню на обід.

Забудьте про таксі, ваш новий вид транспорту – маршрутки і автобуси. Якщо пощастить, то добрий колега візьме вас на певний час своїм щоденним попутником. Ще краще – ходити пішки, особливо, якщо на вулиці не -30, а до роботи не так далеко.

У магазинах забудьте про рекламу і зверніть увагу на непримітні, але не менш якісні продукти. Саме час згадати про знижкові купони і розібратися, як працює кешбек на кредитній карті.

У період накопичення грошей на ремонт потрібно освоїти новий для себе вид розваг – безкоштовні покази фільмів, концерти або виставки. В інтернеті існує багато афіш, за допомогою яких можна знайти дозвілля для будь-якого настрою, і за який не попросять квиток.

Знайти додаткові джерела доходу

Продати непотрібні речі. Швидше за все, тільки зараз, читаючи цю статтю, можете згадати про те, що у вас у коморі запилився мобільний телефон або старий комп’ютер, до продажу яких руки так і не дійшли. Зараз саме час обміняти мотлох за допомогою майданчиків для оголошень в інтернеті на потрібні для ремонту кошти. Головне, не перестаратися з ціною.

Знайти підробіток. Подумайте, який приробіток за своєю спеціальністю ви можете отримати. Можливо, на біржі фрілансерів якраз потрібна людина з вашими талантами. Кожен написаний текст, фрагмент коду або логотип наблизить вас до мети зібрати необхідні гроші на ремонт.

[read_more_news]

Взяти кредит. Найпростіший спосіб отримати всю суму на ремонт або відсутню її частину – взяти кредит онлайн. На прикладі лідера на ринку мікрокредитів – компанії Moneyveo можна побачити, що необхідну суму на ремонт можна отримати протягом 2-х хвилин.

Якщо вже завтра закінчується акція на будматеріали, а потрібної суми бракує, мікропозика буде якраз до речі. Тим більше, що компанія Moneyveo видає кредити в будь-який час доби. Під час реєстрації в сервісі потрібно заповнити 50 полів, це займає не більше 15-20 хвилин.

Якщо вибираєте подібний варіант, головне тут звернути увагу на умови повернення та суму відсотків за користування коштами. Наприклад, перший кредит у лідера на ринку мікрокредитів – компанії Moneyveo видається всього під 0,01% в день. При цьому людина може взяти до 15 тисяч грн на 30 днів для легкого вирішення проблеми з ремонтом квартири.

І нехай ваш ремонт пройде легко і обов’язково завершиться щасливим фіналом!

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка