З’явилася онлайн-карта працюючих АЗС у Києві: де заправитися бензином

Авто
Джерело: Depositphotos

В Україні з’явилася онлайн-мапа, яка показує АЗС Києва із наявністю палива. Поки що сервіс працює тільки із заправками столиці. Через тимчасовий бензиновий дефіцит ця мапа буде дуже актуальною.

Її створив Департамент інформаційно-комунікаційних технологій КМДА. Усього за чотирі дні мапу оцінило понад 1,5 млн користувачів мережі. Сервіс дозволяє вибрати, АЗС яких мереж відображатимуться на мапі: KLO, OKKO, Grand Petrol, BRMS, Socar, WOG.

Зараз дивляться

За допомогою мапи користувач може вибрати найближчу до нього заправку і натиснути на неї — сервіс відобразить точну адресу, а також допоможе скласти маршрут.

Зараз українцям доступні багато корисних програм – від різних карт до додатків, які допоможуть стежити за фінансами. Це питання особливо актуальне з огляду на фінансову нестабільність у країні на тлі війни з Росією. Аналогом зошитів із витратами може стати смартфон – достатньо завантажити один із сотень додатків, який допоможе тримати свої фінанси під контролем.

Водіям також слід бути обережними на дорогах – порушення законів може залишити власника авто без коліс. Наприклад, транспорт можуть конфіскувати за прямострум або ж за агресивну їзду. Такі правила запровадили у Білій Церкві та Дніпрі.

Теги
Google АЗС
Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка