Преміальні автомобілі в обслуговуванні найчастіше обходяться в рази дорожче за машини середнього класу, багато запчастин дорожчі і не мають дешевих “китайських” аналогів. Та й ремонтні роботи більш трудоємні, а отже дорогі, пише Новое время.
Купуючи кота в мішку, ви ризикуєте просто стати власником купки преміального металобрухту. Але, якщо ви обере цей шлях, то ось вам 5 придатних варіантів.
Audi A6 (C6)

2006-2008 рр
$12-15 тис
Audi A6 цього покоління багато фанатів вважають найкрасивішою “шісткою” всіх часів. Ціни на дорестайлінгову версію (до 2009 р) вже опустилися нижче $15 тис. І за такі гроші це просто відмінна машина. Якщо вибирати з розумом.
Toyota Aurion

2007-2008 рр
$13-15 тис
Вельми довговічне і надійне, хоча і ненажерливе поєднання. Газова установка – практично невід’ємний компонент моделі в сучасній Україні.
BMW 7 Series (E65)

2005-2007 рр
$13-15 тис
Ходова з дорогими стабілізаторами і амортизаторами насправді досить довговічна. В цілому ж, найслабшою ланкою E65 є електроніка (а тут її море), яка часто виходить з ладу, а ремонт обходиться деколи в космічні суми.
Читайте: Найпопулярніші авто в Україні за 2017 рік (РЕЙТИНГ)
Infiniti G35

2007-2008 рр
$12-15 тис
За відгуками сервісменів, Infiniti (та й Nissan загалом) поступається за надійністю Toyota (і Lexus), зате є можливість купити в тому ж бюджеті машину свіжішу і з відчутно меншим пробігом. А де в чому – і “навороченішу”.
Lexus RX

2003-2005 рр
$13-15 тис
Надійні “атмосферні” двигуни, класичні “автомати”, могутня підвіска – дуже багато RX не знають великих ремонтів до 300-400 тис. пробігу.
До слова, Факти ICTV пропонують звернути увагу на рейтинг вживаних автомобілів на єврономерах, що користуються найбільшою популярністю.