Фото Авто

Обрати вільні номерні знаки для авто тепер можна онлайн: як це працює

Номерные знаки
Джерело: Depositphotos

Головний сервісний центр МВС запустив нову послугу для українських водіїв. Тепер кожен охочий зможе перевірити наявність номерних знаків, і знайти найбажаніший зі списку.

Варто зазначити, що подібна послуга була доступною і раніше, але тільки для особливих номерів з унікальними комбінаціями – 1111, 7777 та інші числа, які легко запам’ятовуються. Тепер кожен може знайти незвичайний або цікавий номерний знак, обрати потрібну комбінацію і регіон.

На вибір дається дві послуги: Наявність в області та Числова комбінація

СЦ МВД

Наявність в області дозволяє переглянути всі номерні знаки в потрібній області, які зараз доступні для вибору в сервісному центрі МВС.

Числова комбінація дозволяє помітно звузити список — функція дає доступ до перевірки певної комбінації чисел в потрібному регіоні.

Вся система працює в реальному часі — список оновлюється постійно, а забронювати обраний номер не можна.

Нагадаємо, що з вересня 2021 року змінилися правила зберігання номерних знаків в СЦ МВС — тепер зберігання коштуватиме по 9 грн на добу без ПДВ.

Термін зберігання може закінчитися, і тоді номера стануть недоступними — їх планують знищувати. Для отримання номерних знаків також необхідно надати перелік документів, серед яких заява, документи для підтвердження особи, документи на транспорт і квитанцію про оплату послуги.

Джерело
МВС
Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Знайшли помилку в тексті?
Помилка