Фото Авто

Найжахливіший тюнінг Dodge

Найжахливіший тюнінг Dodge

Про це повідомляє AutoNews.

Dodge Viper оснащений найбільш атмосферним мотором сучасності: V10 об’ємом 8,4 л. Він розвиває 654 к.с. і дозволяє суперкару прискорюватися до 100 км/год приблизно за 3 секунди.

Читайте: Диявольський Dodge Challenger: за 2,3 секунди до 96 км\год і двигун на 850-сил

Зараз дивляться

Компанія Dodge неодноразово повідомляла про те, що планує розлучитися з культовим суперкаром, знявши його з виробництва. Viper ще збирають на заводі Conner Avenue у Детройті, однак, конвеєр остаточно зупиниться вже цього літа. Альянс Fiat-Chrysler, в який входить марка Dodge, оголосив, що завод буде закритий 31 серпня.

Повідомляється, що відмовитися від подальшого виробництва суперкара завод змусило планомірне зниження популярності, хоча заява Dodge про припинення випуску і спровокувала 30-відсотковий сплеск продажів.

Однак, зняти Viper з конвеєра Dodge змусили ще й посилені вимоги до безпеки. З нинішнього року всі нові автомобілі у США повинні оснащуватися бічними шторками безпеки, однак, конструкція суперкара просто не передбачає місця для розміщення цих компонентів: між дахом купе і головами водія і пасажира занадто мало вільного простору.

Нагадаємо, раніше Факти ICTV писали, як горить Lamborghini.

Теги
Dodge
Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка