Ретроградний Меркурій: що це і чим небезпечний

Ретроградний Меркурій: що це і чим небезпечний
Джерело: Pixabay

Що таке ретроградний Меркурій – це рух планети в зворотному напрямку, точніше ілюзія, що так відбувається.

З точки зору астрономії, Меркурій ніколи не змінює напрямок руху, а саме явище ретроградності має значення тільки в астрології.

Читайте: Гороскоп на тиждень з 18 до 24 листопада

Зараз дивляться

При цьому астрологи виділяють періоди ретроградності лише трьох планет – Меркурія, Венери та Марса, бо вони найближче до Землі.

Вони вважають, що у цей складний період планета негативно впливає на багато сфер життя та звалюють на неї всі невдачі, поломки техніки, проблеми на роботі та багато іншого.

Оскільки в астрології Меркурій пов’язаний з бізнесом та роботою, спілкуванням, документами, подорожами, торгівлею, наукою і навіть здоров’ям, багато хто міг мати серйозні проблеми з 31 жовтня до 20 листопада.

Ретроградний Меркурій трапляється тричі на рік, тобто 20 листопада завершився останній в цьому році неприємний період.

Але розслаблятися не варто, тому що ретроградним Меркурій у 2020 теж буде тричі: з 17 лютого до 10 березня, з 18 червня до 12 липня та з 14 жовтня до 3 листопада.

Гороскоп для всіх знаків зодіаку

Мета ретроградного Меркурія – зробити людей терплячими, це допоможе впоратися з неприємними обставинами у цей період. Уникнути неприємностей можна, якщо не соромитися уточнювати інформацію, перераховувати гроші. Якщо, аналізуючи своє життя, знайдете певну закономірність, то зможете зрозуміти, що саме для вас важливо.

Докладний гороскоп на листопад склала астролог Марина Скаді.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка