Поділяться останнім: три найдобріші знаки зодіаку

знаки зодиака

Астрологи стверджують, що розташування небесних тіл у момент народження людини багато в чому визначає її характер, сильні та слабкі сторони, схильність до конфліктів або, навпаки, бажання обійтися без них.

Впливає знак зодіаку і на ставлення до світу – насторожене, чи, навпаки, доброзичливе. Учасниця Битви екстрасенсів на СТБ, ясновидиця Жаля Алекперова назвала топ-3 найдобріших знаків зодіаку – далі в матеріалі.

Найдобрішим і найбільш чуйним зодіакальним знаком є ​​Терези. У людей, народжених під цим сузір’ям, загострене почуття справедливості.

Зараз дивляться

Ситуації, в яких кривдять інших людей чи, наприклад, обмежують чужі інтереси, Терези переносять дуже болісно. А тому всіляко намагаються згладити подібні ситуації та завжди відстоюють того, хто є жертвою.

Представники цього знаку ніколи не залишаються байдужими до бід та труднощів оточення – завжди приходять на допомогу. Нерідко навіть на шкоду собі.

Друге місце в рейтингу найдобріших знаків зодіаку посідають Тельці. За своєю природою вони прямолінійні і за словом у кишеню не полізуть. Але в цьому і виражається їхня доброта.

Вони не сприймають принцип брехні задля спасіння і завжди говорять правду. Також представники знаку легко поділяться останнім, щоб виручити з біди близьку людину. Якщо ви шукаєте надійного та чуйного друга – такого можна знайти серед Тельців.

Третє місце дістається Близнюкам. Вони неймовірно милосердні та співчутливі. Завжди з розумінням ставляться до промахів та помилок людей навколо.

Крім того, Близнюки – надзвичайно дбайливі стосовно своїх близьких, уважні до дрібниць і дуже тонко зчитують настрій співрозмовника. Вони бояться поранити словом, тому завжди ставлять себе на місце співрозмовника. Намагаються ставитись до людей так, як хотіли б, щоб ставилися до них.

Дивіться нові випуски Битви екстрасенсів щонеділі о 18.40 на СТБ.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка