Гороскоп на тиждень з 11 по 17 грудня 2017

Гороскоп на тиждень з 11 по 17 грудня 2017

Ексклюзивний гороскоп на 2018 рік читайте – тут.

Гороскоп для Овнів

Для Овнів цього тижня настане період спокою і стабільності. Активність планет знизиться, і ви зможете активно займатися будь-якими справами, налагоджувати особисті стосунки і обходити стороною конфліктні ситуації.

Зараз дивляться

Найбільш імпульсивним представникам сузір’я астрологи радять користуватися медитаціями. Вони допоможуть вам знайти знайти внутрішню рівновагу.

Початок тижня буде вдалим для активних справ на роботі. Проведіть збори, займайтеся складанням бізнес-плану, проводьте закупівельну діяльність. Робота буде ефективнішою, якщо ви будете діяти в команді, допомагати колегам і не соромлячись просити поради у більш досвідчених працівників.

Починаючи з п’ятниці Овни зможуть налагодити сімейні відносини завдяки позитивній енергетиці планет. Одиноким представникам Знака експерти рекомендують використовувати любовні шепотки.

 

Гороскоп для Тельців

Вам допомагатиме Місяць, покровитель Тельців. Його енергії буде достатньо для того, щоб ви змогли виконати заплановані справи. Остерігатися неприємностей варто лише 14 і 15 грудня, коли нічне світило ослабне, перебуваючи в Скорпіоні.

У ці дні астрологи радять уникати відповідальних справ, які вимагають великих енерговитрат і вдумливості. В цей час займіться рутинними обов’язками і завершуйте другорядні справи.

Аспекти планет в понеділок допоможуть Тельцям “взяти бика за роги”. Удача буде поруч з вами, тому не відкладайте важливих звершень. У цей час внутрішній голос допоможе вам знайти правильне рішення, уникнути неприємностей і зайняти лідерські позиції.

У п’ятницю аспект Місяця з Плутоном може позбавити вас сил. У цей день остерігайтеся обману і необдуманих рішень.

Гороскоп для Близнюків

Близнюкам неприємностей додасть Меркурій. Його слабка позиція і ретроградний рух здатні позбавити вас сил. У зв’язку з цим не варто відмовлятися від допомоги друзів і колег.

Астрологи зазначають, що цього тижня колективна праця принесе більше користі, ніж складна копітка робота на самоті. Не забувайте і про своїх близьких. Їх підтримка буде дуже важлива.

Енергетика планети-покровителя, незважаючи на її слабку позицію, дозволить зайнятися сімейними справами. Ви зможете згуртувати всіх родичів, налагодити особисте життя і насолодитися сімейними посиденьками.

Цього тижня від вас не буде потрібно ніяких звершень, тому просто продовжуйте виконувати свою роботу, не поспішаючи і не підганяючи себе.

Гороскоп для Раків

На Раків вплив матимуть Місяць і Юпітер. Ці планети допоможуть вам переосмислити не тільки свої цілі, але і все життя в цілому. Ви зможете домогтися успіхів, якщо сильно цього захочете.

Використовуйте техніки, за допомогою яких у вас вийде отримати бажане лише силою думки. Стабільна з енергетики тиждень буде для вас вдалою.

Цього тижня лише кілька днів Місяць буде у слабкій позиції. У четвер і п’ятницю намагайтеся виключити справи, пов’язані з підвищеною відповідальністю, а також не починайте нічого нового, щоб ваш проект не застопорився через якусь дрібницю.

Енергетика Юпітера допоможе вам спокійно провести ці дні. В інші дати сміливо використовуйте всі свої можливості, щоб досягти бажаного, залиште за спиною недоброзичливців і не потурайте їх примхам.

Гороскоп для Левів

Початок тижня у Львів пройде вдало. Сонце буде активним покровителем, що додасть вам сил для активної роботи. 13 числа удача може відвернутися через негативного впливу Меркурія, який буде в аспекті із Сонцем.

Цей день може стати для вас нещасливим, тому використовуйте амулети удачі. Левамцього тижня варто звернути особливу увагу на ділову сторону життя. Ви зможете виконати всі справи, якщо не сумуватимете і не відкладатимете їх на потім.

У суботу астрологи рекомендують представникам вашого Знака виключити важливі угоди і не провокувати конфлікти. Аспект Сонця з Ураном може вас дезорієнтувати, вплинути на настрій і геть відбити бажання щось робити.

Цей час проведіть у спокійній обстановці, не примушуючи себе до праці.

Гороскоп для Дів

Дівам в період з 11 по 17 число прийде на допомогу енергетика Марса. Його перебування у Скорпіоні буде вдалим для вас. Ви зможете активно приступити до своїх обов’язків, знайти нетривіальний підхід до відповідальних завдань, а також розвинути творчі здібності.

Енергетика планети стане для вас щасливим знаком. Дівам варто проявити амбіції і не відступати від складених раніше планів.

У п’ятницю аспект Марса з Меркурієм наділить простір позитивною енергією, яку Діви можуть використовувати для початку або подальшого розвитку романтичних стосунків.

Також ви зможете налагодити взаємини з колегами і начальством, показати себе як прекрасного фахівця, зайняти лідерські позиції в колективі.

Гороскоп для Терезів

Терезам цього тижня можна розраховувати на підтримку Венери. Ваш покровитель допомагатиме в любові, наділятиме вас позитивним настроєм.

Завдяки такому позитивному впливу ви зможете досягти успіху і в діловому спілкуванні, залучити фінансові потоки і завершити всі складні проекти в термін. У вівторок аспект Венери з Юпітером трохи пригальмує вашу активність, проте при належному настрої ви зможете подолати лінь.

Остерігатися несподіванок Терезам слід в п’ятницю. Аспект Венери з Меркурієм і Плутоном вплине на емоції, і день буде дуже суєтним.

Небезпек і неприємностей можна чекати і від неділі. У цей день Венера в аспекті з Марсом наділятиме простір негативною енергетикою.

Гороскоп для Скорпіонів

Позитивна енергетика Плутона і Марса забезпечить Скорпіонів життєвими силами. Цього тижня Марс допоможе вам позбавитися від нав’язливого оточення, попрощатися з людьми, які заважали вам насолоджуватися життям.

Також енергетика планет сприятиме активності на роботі.

Беріться за посильні справи і не лякайтеся великих обсягів – ви все встигнете, якщо не відволікатиметеся на другорядні завдання.

Обережність варто проявити в п’ятницю. Цей день буде у владі потрійного аспекту Плутона з Місяцем, Меркурієм і Венерою. Така велика кількість енергетики може збити з пантелику.

Астрологи рекомендують Скорпіонам провести час на самоті, щоб не зіпсувати відносини з близькими людьми.

Налаштовуйтеся на позитив з самого ранку, щоб поганий настрій не став перешкодою для реалізації ваших планів.

Гороскоп для Стрільців

Стрільцям варто звернути увагу на свій внутрішній стан. Енергетика планет у вівторок може негативно вплинути на настрій, а це, в свою чергу, відіб’ється на вашій діяльності. Юпітер в аспекті з Венерою закличе до обережності і самоти.

Підступу не варто чекати від Меркурія. Він в ослабленому стані, тому не зможе перешкодити вам займатися повсякденними обов’язками.

У неділю аспект Сатурна і Нептуна може принести Стрільцям неприємності.

Останній день тижня проведіть у спокійному стані, щоб уникнути помилок і негараздів. Довіртеся близьким людям. Вони підтримають вас і допоможуть прийняти правильне рішення.

Гороскоп для Козерогів

Для Козерогів тиждень буде досить непростий. Ослаблений і ретроградний Меркурій не допомагатиме вам. Це означає, що вам необхідно проявити обережність і обачність.

Не лізьте на рожен і не потурайте бажанням, які раптово виникли. Імпульсивні рішення можуть відкинути вас назад в діловому середовищі.

Спробувати щастя Козероги зможуть у п’ятницю. У цей день аспекти Меркурія з Марсом, Плутоном і Венерою дозволять вам проявити активність, поправити матеріальне становище і створити фундамент для нових звершень.

Любовна удача також можлива, якщо ви проявите турботу і повагу до свого партнера.

Гороскоп для Водоліїв

Водоліям знадобиться вся витримка і раціональність цього тижня. Протиборство Сонця, вашого антагоніста, з Сатурном, вашим покровителем, надаватиме на вас сильний вплив.

Цей тиждень може здатися вам складним, але при належній вправності і терпінні ви зможете подолати всі перешкоди на шляху. Остерігайтеся конфліктів, щоб не опинитися в опалі у своїх друзів і колег.

Долати негаразди поодинці астрологи не радять. Зверніться по допомогу до людей, яким довіряєте. Їх підтримка буде важливою, особливо в другій половині тижня. Ситуація проясниться в неділю.

Сильний Сатурн дозволить налагодити стосунки в родині, оберігаючи ваш спокій від настирливої ​​сонячної енергетики. У цей день самотні Водолії можуть спробувати щастя в любові.

Гороскоп для Риб

Риби цього тижня будуть змушені вступити в боротьбу за своє щастя. Сильний Марс випробовуватиме на міцність ваші почуття, тому уникайте будь-якої агресії і негативу.

Допомагайте тим, хто потребує вашої підтримки, але не забувайте і про свої обов’язки. Уважно стежте за змінами, що відбуваються, щоб не пропустити сигналу до активних дій.

Рибам важливо проявити активність саме цього тижня. У діловій сфері вас чекає успіх, якщо ви зробите зусилля над собою і виконайте все, що запланували.

Не бійтеся і не панікуйте. Розмірений працю і позитивний настрій допоможуть вам впоратися з усіма обов’язками.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка