Гороскоп на тиждень з 15 до 21 листопада 2021 року

Гороскоп на тиждень з 15 до 21 листопада 2021 року

Докладний гороскоп на тиждень з 15 до 21 листопада 2021 року склала астролог Анастасія Коритцева.

Гороскоп для Овнів

Зараз дивляться

Цього тижня ви дуже схильні до конфліктів, щоб боротися за свої ідеї. Це складний період  для того, щоб встановити тривалі стосунки як особисті, так і ділові. Не всі стосунки переживуть конфлікти. Багато сварок можуть бути пов’язані з фінансами через те, як ви і ваш партнер розпоряджаєтеся грошима і куди витрачаєте. Також можуть бути трудноднощі через боргові зобов’язання. З 18 до 21 листопада є гарні можливості для ухвалення правильних фінансових рішень. Також це сприятливий період для з’ясування особистих стосунків, бо ви налаштовані більш практично.

Гороскоп для Тельців

Вас штормить не на жарт, ви чините опір і відстоюєте свої права там, де треба і не треба. Зверніть увагу на те, як ви формуєте свої вчинки. Вам потрібно робити паузу між тим, як прийшла ідея і втіленням її в життя, тому що зараз ви схильні до різких і стрімких рухів та рішень, які можуть здатися недостатньо правильними. Якщо ви зайняті творчістю або у вас є якісь інші хобі. Це непоганий час, постарайтеся сконцентрувати енергію на творчості, тому що ви можете зараз створити щось незвичайне, що привертає увагу, дарує насолоду вам і іншим людям. Придивіться до того, що відбуватиметься цього наступного тижня, тому що затемнення 19 листопада – це тільки перше затемнення на вашій осі. Буде ще низка затемнень наприкінці весни, і наприкінці наступної осені.

Гороскоп для Близнюків

Вам важливо стежити за мовленням, за тим, що ви кажете і кому ви кажете. Не всю інформацію треба передавати, зараз саме час щось приховати і не загострювати ситуації, особливо це стосується стосунків у робочому колективі (з підлеглими).

Гороскоп для Раків

Ви, мабуть, виявлятимете ініціативу в суспільному житті. У спілкуванні з друзями, з колегами слідкуйте за тим, що говорити, наскільки ви дотримуєтеся принципів, які декларували раніше. Можливо, ви їх перегляньте, але це не означає, що потрібно здавати позиції на догоду будь-кому. Будьте більш критичні в обробці інформації, уважно слухайте, що вам кажуть, бо можуть промовити щось важливе, цінне. Це може вплинути на ваші переконання – це не так погано, але фільтруйте та перевіряйте інформацію. Вихідні вам краще провести на самоті або з людьми, з якими вам не доведеться стежити за тим, що говорити та хвилюватися через те, що потрібно відстоювати свої позиції.

Гороскоп для Львів

Основна конфліктоутворююча тема пов’язана з партнерством та сім’єю – можлива битва авторитетів, як серед рівних вам, так і зі старшими за званням, за посадою або за віком людьми. Для вас завжди важливо тримати під контролем те, що відбувається, але на цьому етапі не все можна реалізувати чи проконтролювати. Постарайтеся не давати надто гарних та оптимістичних обіцянок – їх буде складно виконати.

Гороскоп для Дів

Ваш успіх зараз багато в чому регулюється громадською думкою, якимись рамками та нормами, заведеними у суспільстві. Ви можете виявити, що йдете проти них, або те, що вам складно підкорятися їм, але ви можете зіткнутися і з проблемами, аж до претензій держави. Якщо ви зайняті інтелектуальною творчістю – це непоганий період, його можна використовувати і для проживання складних ситуацій. Беріть записуйте і виписуйте те, що хочете промовити перед тим, як це сказати.

Гороскоп для Терезів

Для Вас зараз спокійніший час, ніж для багатьох інших знаків. Ви можете ухвалювати адекватні рішення, займатися практичною роботою, а також роботою, яка приносить задоволення. Ваша опора – це сім’я, це те місце, де ви можете черпати ресурс. Єдине напруження, можливо, буде пов’язане із фінансами. Утримайтеся від необдуманих покупок, від ухвалення якихось значних фінансових питань.

Гороскоп для Скорпіонів

Для Вас, як і для Тельців, настає рік затемнень за вашим знаком. Нині дуже значемий період – можливі зміни в житті. Однак, у вас є перевага – ви самі можете виявитися ініціатором таких змін. Будьте обережні, обираючи людей, на яких ви спираєтесь, які здаються вам порадниками, можливо, вони не до кінця розуміють вашу ситуацію. Ще одна тема затемнення – втрата контролю, також відноситься до вас. Проте у вас більше шансів на утримання контролю, головне – не братися за надто амбітні проекти. Зараз у вас є сили, варто виконувати те, що вже було взято на себе, але від якихось зобов’язань, ймовірно, доведеться відмовитись.

Гороскоп для Стрілець

Ви зараз хороші в тому, щоб об’єднувати людей і давати розуміння в тому, куди рухаються люди разом з вами, і куди йдете ви самі. Можливо, ви не маєте зараз чіткої картинки, куди йти, можливо, у вас багато цілей, багато напрямків – вибирайте дії, які не вимагають великих витрат енергії. Виконуйте те, що накопичилося, незабаром сонце перейде у ваш знак і ви зможете визначитися з новими напрямками та новими ідеями.

Гороскоп для Козерогів

Для вас найбільш складним зараз можливо вибудовування стосунків у професійному середовищі, це може бути не найвдаліший час для відстоювання своїх позицій, для того, щоб звертатися до керівництва або виступати на публіці. Водночас керівник може вас підтримати, але це не означає, що ви знайдете підтримку у ширшому колі. Загалом цей тиждень сприяє вирішенню рутинних питань. Займіться собою, своїм тілом, здоров’ям, зовнішністю.

Гороскоп для Водоліїв

Цей тиждень, втім як, і затемнення наприкінці весни та осені наступного року, порушує питання статусу. Ви можете відчути нестійкість свого становища, можете кинутися в бій, для того, щоб відновити статус кво. Однак подумайте, чи ви хочете залишатися в тій ситуації, яка у вас є, можливо, зміна положення виявиться чимось більш сприятливим. Водночас протягом тижня дратувати може все, як і невдачі на роботі, так і сімейні справи, а ресурс лежить у вас самих. Чим спокійнішими і впевненішими ви будете, тим гармонійніше поводитимуться люди навколо.

Гороскоп для Риб

Ви можете пережити певну зміну світогляду. Загалом, це гарний час для навчання, для здобуття освіти, для духовного розвитку. З другої половини тижня ви можете знайти підтримку там, де не очікували. Ваші ідеї можуть підтримати як колеги, так і люди, думкою яких ви нехтували. Гарний час для того, щоб спілкуватися, вчиться. Надходяться нові творчі сили.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка