Гороскоп на 16 липня: вставляйте жезли в колеса фортуни

16 Липня 2020, 11:18
Гороскоп на 16 липня: вставляйте жезли в колеса фортуни

Чому треба читати всі примітки в договорах, нагадує гороскоп на 16 липня, який починається з трагічної ноти і закінчується не краще. Такий ось початок другої половини літа.

Гороскоп на 16 липня за картами таро відкриває Колесо фортуни. Поки на тлі трагічний хор співає O Fortuna Карла Орфа, скажу, що ні, жодної трагедії немає. Просте нагадування про те, що нічого не стоїть на місці і все змінюється.

Змініть саундтрек на Воду ТНМК і згадайте, що сьогодні починається друга половина літа. Ще один шанс не йти за стереотипами і замість того, щоб почати відпочивати, почати робити щось нове.

Зараз дивляться

Тим більше, що Двійка жезлів теж про це. Більш того – Двійка жезлів ще й про те, що ідея у вас вже є. Давно є, і ідея ця цінна та дорога. Так ось: її час настав. Замість того, щоб просто думати про неї, прокладіть маршрут, дорогою якою ви будете її виконувати. 

Але зауважте, що третя карта гороскопу на 16 липня 2020 сьогодні як дрібний текст в примітках договору. Це перевернута Шістка жезлів, і вона додає важливу умову (і трохи допомагає співвіднести мрії з реальністю): не чекайте негайного схвалення від людей довкола, захвату і урочистостей. Ви вірите, що ваша ідея неймовірна і має потенціал. 

Навколишні не вірять у вас – вони просто ще не знають, не розуміють. З часом це зміниться. Але спочатку доведеться покладатись лише на себе.

Гороскоп для всіх знаків зодіаку

Повний гороскоп на липень 2020 буде сприятливішим, ніж у попередньому місяці. 5 липня відбулося напівтіньове місячне затемнення у Козерозі. Тому більшість відчули, що прийшов час щось змінювати у своєму житті. Розпочався новий виток подій, що стосуються дому, сім’ї, нерухомості, стосунків з родичами.

Венера закінчила фазу своєї ретроградності, що значно покращує порозуміння між людьми.

Джерело: А как вам такой расклад

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка