Ексклюзив Астрологія

2022 рік буде фатальним для Росії: маг спрогнозував терміни смерті Путіна

2022 рік буде фатальним для Росії: маг спрогнозував терміни смерті Путіна
Джерело: Pixabay, Depositphotos

2022 рік стане фатальним як для Володимира Путіна, так і для усієї Росії. Найкритичніший період у житті диктатора припадає на початок червня.

Коли помре Путін та що чекає на Росію найближчим часом, ексклюзивно для Фактів ICTV спрогнозував маг, учасник Битви екстрасенсів Олександр Кантоністов.

Маг переконаний, із кінця березня по 6 квітня у Росії будуть “чистки” – неугодних режиму Путіна будуть відловлювати та давати реальні терміни. Посилення репресій проти мирного населення Росії триватимуть до червня.

Зараз дивляться

Такі ж репресії чекають і у високих кабінетах. Люди, які перебувають на високих посадах та у вищих військових чинах, можуть навіть зникати безвісти.

Настрої у російської “еліти” будуть погіршуватися. Дедалі більше людей, які хоч якось можуть вплинути на керівництво Росії, будуть невдоволені тим, що відбувається, адже “гайки” закручуватимуть усе сильніше.

Середина квітня буде переломною як для України, так і для РФ. Цей переломний момент піде на нашу користь. Найімовірніше, він буде пов’язаний із переговорним процесом. На той момент уже має бути чітке розуміння подальшого процесу відновлення нашої країни та виведення путінських військ із України.

Репресії у Росії набиратимуть обертів аж до червня. Саме цей місяць випадає для РФ переломним у плані можливості повалення влади та самого Путіна. Так звані “російські еліти” можуть намагатися здійснити переворот у країні, але він не буде масовим – найімовірніше, всередині самої еліти та кабінетів влади.

З початку червня для Путіна починається найкритичніший період у його житті – це будуть спроби отруєння і фізичної розправи над диктатором. У Путіна, найімовірніше, загостриться манія переслідування, психічні розлади позначаться на його рішеннях щодо керівництва РФ. Репресії можуть загостритись – свої люди йому здаватимуться зрадниками. Це призведе до необдуманих вчинків, які в подальшому йому тільки нашкодять.

Процес повстання еліт проти Путіна погасити вже не вийде. Це призведе до поступової втрати контролю над державою.

Пік життя Путіна простежується до серпня-вересня 2022 року. У цей період дуже висока ймовірність його смерті. Найімовірніше, вона настане в його кабінеті.

Навіть якщо Путін переживе цей період, 2022 рік буде фатальним – як для нього, так і для економіки Росії.

Путін увійде в історії переважної більшості країн як другий Гітлер, вбивця і кровожерливий диктатор. Зрештою, навіть історія самої Росії це підтвердить.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка