З них треба брати приклад! 5 найгуманніших країн світу

З них треба брати приклад! 5 найгуманніших країн світу

Факти ICTV зібрали 5 найгуманніших країн світу, з яких всім потрібно брати приклад.

Люксембург

З них треба брати приклад! 5 найгуманніших країн світу Фото 1

Люксембург вже дуже довгий час відомий дуже високими стандартами життя і своїм добробутом. Але в цій країні також прекрасно дотримуються права людини. Як тільки ви станете її громадянином, можете очікувати на найбільш етичні відносин та допомоги у вирішенні будь-якої проблеми.

Зараз дивляться

Ще в 2004 році країну назвали однією з небагатьох в Європі, яка строго дотримувалася прав людини. В країні намагаються створити найзручніші умови для життя. Ставши громадянином Люксембургу можна очікувати на прекрасні робочі умови, дотримання громадянських прав, відмінну медицину, чудове співвідношення відпочинку і роботи, а також не боятися за свою безпеку.

З них треба брати приклад! 5 найгуманніших країн світу Фото 2

Крім того, очікувана тривалість життя при народженні в Люксембурзі становить 82 роки. Також майже все населення країни вважає, що у них є на кого покластися в скрутну хвилину. А це дорогого коштує.

Бельгія

З них треба брати приклад! 5 найгуманніших країн світу Фото 3

Крім найкращих у світі пива та шоколаду, Бельгія відома тим, скільки свободи дає своїм громадянам.

До всіх ставляться толерантно і з повагою, тому тут можна побачити велику культурну різноманітність.

Так само, як і Люксембург, її визнали однією з країн, що дотримує права людини на найвищому рівні. І це не дивно, адже Бельгія зіграла провідну роль у розвитку європейського права та практики Європейського суду з прав людини.

У своєму захисті прав людини країна надає особливу увагу знедоленим й уразливим людям. Пріоритетом у зміцненні прав людини є боротьба з порушеннями прав людини, заснованими на гендерній відмінності, і захисті жінок від насильства, включаючи насильство в сім’ї.

Канада

З них треба брати приклад! 5 найгуманніших країн світу Фото 4

Канаду вже давно жартома називають країною з ввічливим ставленням до людей і на це є причини.

Не тільки країна, але і її суспільство поважає права людини і належне ставлення до всіх осіб.

Однією з причин такого ставлення є Канадська хартія прав і свобод, яку ввели в силу у 1982 році. Її головна відмінність від інших подібних документів – існування положень про обмеження і відступи.

Читайте: Топ-3 найкрасивіші країни світу

Тобто, канадські суди намагаються інтерпретувати кожне право на благо громадянина, проте в разі порушення права закон не завжди гарантуватиме його захист.

Деякі впевнені, що Канадські хартії задумували не як правовий документ, а як джерело національних цінностей та національної єдності, оскільки під час його створення уряд планував, таким чином, розвивати загальноканадську ідентичність.

Сан Марино

З них треба брати приклад! 5 найгуманніших країн світу Фото 5

Ця маленька країна добре відома багатьом своїм заможним населенням, низькими рівнями злочинності та безробіття. Також там дотримуються права людини.

У Сан Марино приділяють особливу увагу боротьбі з расизмом, торгівлею людьми і захисту національних меншин.

У країні вважається, що охорона соціальних прав людини – це пріоритет будь-якої держави. Крім того, досягнення демократії тут проводиться тільки правовим шляхом завдяки ефективним судам, за якими стежить спеціальна комісія.

Норвегія

З них треба брати приклад! 5 найгуманніших країн світу Фото 6

 

Ця країна знаходиться на одному з провідних місць по дотриманню прав людини і гуманізму, з дуже високим рахунком у системі CIRI.

Норвегія вважається дуже гуманною, адже навіть злочинці тут живуть в умовах комфорту у місцях, які складно назвати в’язницями. Вони вважають, що в тюрмах, які звичні в більшості країн світу, не можна виправити злочинців.

З них треба брати приклад! 5 найгуманніших країн світу Фото 7

Тут прекрасно відносяться до будь-якого віросповідання і стилю життя. Деяким іноземцям тут навіть дозволяють багатоженство.

Вважається, що на такий спосіб життя вплинув логічний позитивізм, який був поширений у ХХ столітті. І тепер її жителі намагаються створити максимально комфортні умови для кожного громадянина країни.

Нагадаємо, засновник Telegram і ВКонтакті Павло Дуров запропонував великим компаніям Apple і Google створити власні країни для обходу шкоди від регулювання бізнесу з боку влади.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Знайшли помилку в тексті?
Помилка