З них треба брати приклад! 5 найгуманніших країн світу

З них треба брати приклад! 5 найгуманніших країн світу

Факти ICTV зібрали 5 найгуманніших країн світу, з яких всім потрібно брати приклад.

Люксембург

Люксембург вже дуже довгий час відомий дуже високими стандартами життя і своїм добробутом. Але в цій країні також прекрасно дотримуються права людини. Як тільки ви станете її громадянином, можете очікувати на найбільш етичні відносин та допомоги у вирішенні будь-якої проблеми.

Зараз дивляться

Ще в 2004 році країну назвали однією з небагатьох в Європі, яка строго дотримувалася прав людини. В країні намагаються створити найзручніші умови для життя. Ставши громадянином Люксембургу можна очікувати на прекрасні робочі умови, дотримання громадянських прав, відмінну медицину, чудове співвідношення відпочинку і роботи, а також не боятися за свою безпеку.

Крім того, очікувана тривалість життя при народженні в Люксембурзі становить 82 роки. Також майже все населення країни вважає, що у них є на кого покластися в скрутну хвилину. А це дорогого коштує.

Бельгія

Крім найкращих у світі пива та шоколаду, Бельгія відома тим, скільки свободи дає своїм громадянам.

До всіх ставляться толерантно і з повагою, тому тут можна побачити велику культурну різноманітність.

Так само, як і Люксембург, її визнали однією з країн, що дотримує права людини на найвищому рівні. І це не дивно, адже Бельгія зіграла провідну роль у розвитку європейського права та практики Європейського суду з прав людини.

У своєму захисті прав людини країна надає особливу увагу знедоленим й уразливим людям. Пріоритетом у зміцненні прав людини є боротьба з порушеннями прав людини, заснованими на гендерній відмінності, і захисті жінок від насильства, включаючи насильство в сім’ї.

Канада

Канаду вже давно жартома називають країною з ввічливим ставленням до людей і на це є причини.

Не тільки країна, але і її суспільство поважає права людини і належне ставлення до всіх осіб.

Однією з причин такого ставлення є Канадська хартія прав і свобод, яку ввели в силу у 1982 році. Її головна відмінність від інших подібних документів – існування положень про обмеження і відступи.

Читайте: Топ-3 найкрасивіші країни світу

Тобто, канадські суди намагаються інтерпретувати кожне право на благо громадянина, проте в разі порушення права закон не завжди гарантуватиме його захист.

Деякі впевнені, що Канадські хартії задумували не як правовий документ, а як джерело національних цінностей та національної єдності, оскільки під час його створення уряд планував, таким чином, розвивати загальноканадську ідентичність.

Сан Марино

Ця маленька країна добре відома багатьом своїм заможним населенням, низькими рівнями злочинності та безробіття. Також там дотримуються права людини.

У Сан Марино приділяють особливу увагу боротьбі з расизмом, торгівлею людьми і захисту національних меншин.

У країні вважається, що охорона соціальних прав людини – це пріоритет будь-якої держави. Крім того, досягнення демократії тут проводиться тільки правовим шляхом завдяки ефективним судам, за якими стежить спеціальна комісія.

Норвегія

 

Ця країна знаходиться на одному з провідних місць по дотриманню прав людини і гуманізму, з дуже високим рахунком у системі CIRI.

Норвегія вважається дуже гуманною, адже навіть злочинці тут живуть в умовах комфорту у місцях, які складно назвати в’язницями. Вони вважають, що в тюрмах, які звичні в більшості країн світу, не можна виправити злочинців.

Тут прекрасно відносяться до будь-якого віросповідання і стилю життя. Деяким іноземцям тут навіть дозволяють багатоженство.

Вважається, що на такий спосіб життя вплинув логічний позитивізм, який був поширений у ХХ столітті. І тепер її жителі намагаються створити максимально комфортні умови для кожного громадянина країни.

Нагадаємо, засновник Telegram і ВКонтакті Павло Дуров запропонував великим компаніям Apple і Google створити власні країни для обходу шкоди від регулювання бізнесу з боку влади.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка