Як відновити сили за вихідні

Як відновити сили за вихідні

П’ятниця – найбільш улюблений і очікуваний день тижня в світі, такого висновку дійшла Асоціація соціологів США.Українські сім’ї не є винятком з правил. Адже, справді, ти з нетерпінням чекаєш вихідних, коли чоловік буде вдома і ви разом зможете добре відпочити, відновити сили і енергію?Щоб це дійсно було так, згадай слова кролика з «Вінні Пуха»: «Немає кращого свята, ніж добре організоване свято».Оскільки головна мета вихідних – відновлення енергії після робочого тижня, давай розглянемо основні правила організації вихідних:1. Відключайся! Чим краще ти зможеш відключитися, тим ефективнішим буде відпочинок! Є різні способи відключення на вихідних: стрибати з парашутом, сидіти в кафе з друзями, сходити в музей води з дитиною або подивитися самий очікуваний фільм. Немає універсального ради, знайди найкращий варіант для себе.

 

ukrtvir.info

Зараз дивляться

2. Наведи порядок! Прибери трохи в квартирі (краще це зробити разом з чоловіком!) і твій дім допоможе тобі відновити енергію після робочого тижня.

homester.com.ua

3. Позитивне планування! Обміркуй і помрій, що хорошого з тобою станеться наступного тижня.

keddr.com

4. Романтика! Запропонуй бабусі твого малюка побути трохи з ним. Цей час подаруйте один одному! 

sunhome.ru

5. Відключи всі телефони, фейсбук і новинні сайти! Так твоя перезавантаження пройде успішно. Все, що було протягом робочого тижня має залишитися в минулому.

drohobych.com.ua

Фото на головній: vk.com/club44797652

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка