Українські туристи зможуть відпочивати у Туреччині попри локдаун

Українські туристи зможуть відпочивати у Туреччині попри локдаун

Українські туристи зможуть відпочивати у Туреччині, попри запровадження локдауну у країні з 29 квітня.

Про це заявив посол України у Туреччині Андрій Сибіга.

– Хороші новини для українського туриста – нічого скасовувати з відпочинком через запровадження в Туреччині карантину з 29 квітня не потрібно, – заявив посол.

За словами Сибіги, Міністр культури та туризму Туреччини Мехмет Нурі Ерсой повідомив, що запровадженний карантин, який триватиме з 19.00 29 квітня до 05.00 17 травня, не стосуватиметься  українських туристів, які зможуть без обмеження пересуватися між містами без скупчення людей, відвідувати історичні музеї та інші туристичні об’єкти.

Зараз дивляться

– Міністр також зазначив, що найближчим часом планується завершення вакцинації  персоналу туристичної сфери, що зробить безпечний відпочинок більш контрольованим, – додав посол України.

МВС Туреччини опублікувало циркуляр, згідно з яким, звільнення від обмежень поширюється на іноземних туристів. Однак іноземці, які мають дозвіл на проживання або довгострокову візу повинні підкорятися правилам локдауну.

– І щодо новини про локдаун в Туреччині до 17 травня. Обмеження не стосуватимуться мандрівників, які планують відпочинок з проживанням у готелях. Готелі тут проходять відповідну сертифікацію, а отже подорожі є безпечними. Прогулянки поза територією готелю для туристів є також доступними. Можна спокійно пересуватися країною та без великого скупчення людей відвідувати пам’ятки, – зазначив міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко.

Локдаун у Туреччині

З 19.00 29 квітня до 17 травня Туреччина вводить повний локдаун на території країни.

Міжміські поїздки будуть здійснюватися лише за спеціальними дозволами. Громадський транспорт працюватиме з завантаженістю місць не більше 50%. Крім того, більшість установ припинять роботу.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка