Топ-5 тревел ботів для найдешевших подорожей

Топ-5 тревел ботів для найдешевших подорожей

Сьогодні Ваш індивідуальний помічник , який допоможе спланувати незабутню подорож, знайти житло та замовити квитки, може бути завжди під рукою – у месенджері Telegram.

Читайте: 13 груп у Telegram, які спростять Ваше життя

Ми зібрали кілька цікавих туристичних ботів для Вас:

Зараз дивляться

Telegram бот Bussy

@bussy_bot

Кіт для пошуку квитків, як називає себе віртуальний помічник, дає можливість усього за кілька секунд знайти квиток на автобус у потрібному напрямку.

У переліку перевізників є усі головні європейські оператори: Eurolines, FlixBus, RegioJet, Ecolines та інші. А також невеликі локальні перевізники окремо взятих країн.

AirTrack

@airtrack_bot

Бот моніторить 98% авіакомпаній світу, зокрема –  Wizzair, Ryanair та інші лоукости, які покривають Європу.

Користувачу потрібно усього лишень задати потрібний маршрут, створити відстеження вартості по даному напрямку, після чого AirTrack надсилатиме сповіщення про будь-які зміни ціни.

Railway bot

@railwaybot

Цей бот допоможе знайти квиток на будь-який поїзд в Україні. І навіть якщо квитків немає, можна попросити його повідомляти, коли квитки з’являться.

Буває, що квитки можна зловити в останню хвилину навіть за найпопулярнішими напрямками.

Learn English Grammar

@thepirate_bot 

Для подорожей Вам знадобиться інтернаціональна мова.

Тому додайте бота для тренування англійської граматики. Розумний алгоритм дозволяє тренувати всі правила англійської мови. Буде важко, але цікаво!

Weatherman

@weatherman_bot

Для того, щоб кудись їхати, потрібно перевірити погоду. Знати прогноз погоди корисно і без далеких мандрівок. Щоденну перевірку погоди можете довірити цьому боту.

Він запропонує вам вибрати мову спілкування, запитає, який населений пункт, який вас цікавить і справно буде відправляти вам дані про погоду навіть щогодини. Все залежить від того, що ви виберете.

Нагадаємо, де можна відсвяткувати за кордоном Новий рік 2018.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка