Топ-5 екстремальних розваг Азії

Топ-5 екстремальних розваг Азії

Редакція Фактів ICTV підібрала найекзотичніші розваги Азії для дуже сміливих.

Прогулянка Стежкою смерті в Китаї

На горі Хуашань розташована найнебезпечніша стежка у світі. Весь маршрут потрібно вузькими дошками, які висять над бездонною прірвою. Триматися можна лише за ланцюги, прикріплені до стрімких схилів гори. Незважаючи на чималу кількість смертей під час подолання стежки, потік туристів на Хуашань з кожним роком тільки зростає.

Зараз дивляться

Погоня за биками в Індії

Це щорічна розвага в індійському штаті Тамілнад. Його суть полягає в тому, що кілька учасників одночасно намагаються голими руками дістати гроші, приклеєні на роги розлюченого бика. Небезпека загрожує не тільки учасникам забігу, а й глядачам, адже від агресії тварин публіку ніщо не захищає.

Бейсджампінг з телевежі в Малайзії

Бейсджампінг – це стрибки зі спеціальним парашутом з фіксованих об’єктів (будинків, мостів, скель). Телевежа Куала Лумпур приваблює любителів цього спорту з усього світу. На щорічному фестивалі Kuala Lumpur Tower Jump у сміливців є можливість стрибнути з висоти 421 метр.

Дайвінг з китовими акулами на Філіппінах

Китова акула – найбільша з існуючих на даний час видів акул. Харчується вона переважно планктоном, але має дуже страхітливий вигляд. Якщо ви зважитеся на таку екстремальну розвагу, то зможете не тільки поплавати і сфотографуватися з хижачкою, але й зазирнути у величезний рот морських гігнтів, які пропливають поруч.

Катання на лижах з яком в Індії

Цей спорт практикується на гірськолижному курорті Маналі. Лижник і як з’єднані один з одним за допомогою мотузки. Щоб привернути увагу тварини, лижник повинен струснути відро з кормом. Це змусить яка дуже швидко піднятися на вершину гори, затягнувши за собою людину.

Читайте:  Топ-5 екзотичних страв Азії для сміливих (ІНФОГРАФІКА)

Дізнатися про інші екстремальні та екзотичні розваги в Азії ви можете у тревел-шоу Особливості національної роботи щосуботи о 11.50.

Раніше українці назвали 10 країн для відпочинку в Азії. Лідери серед них – Таїланд, Китай, В’єтнам, Японія, Мальдіви, Шрі-Ланка, Індія, Сінгапур і Південна Корея.

Фото: pixabay.com

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка