Найневибагливіші кімнатні рослини – 6 видів

7 Березня 2017, 20:49
Найневибагливіші кімнатні рослини – 6 видів

Однак для любителів квітів і “скаженого” ритму життя є рослини, які зовсім не потребують постійного поливу, а сухе повітря їх не злякає і це… не кактус.

Читайте: 5 букетів у горщиках до 8 березня, які оцінить кожна жінка

Хойя карноза

Зараз дивляться

Ще її називають восковим плющем. Ця рослина з маленькими рожевими квітами, якій буде добре і під палючими променями і в повній темряві. Товсті листя рослини прекрасно утримують вологу, так що поливати її можна раз в декілька тижнів або навіть раз на місяць. Більш того, якщо рослина все-таки засохла, її можна відродити. Вона може відродитися з маленького черешка. Звичайно ж, якщо ви хочете, щоб рослина цвіла пишним цвітом, то краще помістити її на східному або західному вікні і не забувати поливати, але якщо вас буде влаштовувати просто його розкішна зелень, то досить невеликого поливу.

Каланхое

Ця рослина з Мадагаскару, як і всі інші зі списку, вкрай витривала, любить запасати вологу у своєму листі і не потребує частих пересадок. Однак у неї є одна велика перевага перед іншими невибагливими рослинами. Каланхое має купчасте і пишне суцвіття різних відтінків, від жовтого до червоного.

Крассула

Вкрай витривала рослина родом з посушливих Мексики і Латинської Америки. Вона переживе недостачу води і навіть світла, хоча найкраще в останньому її не обмежувати. Підживлення не вимагає, обприскувати її не потрібно, часто пересаджувати теж – ідеально приживеться навіть в квартирі холостяка або часто подорожуючих людей, так що сміливо можете дарувати її своїм друзям.

Спатифиллюм

Ще цю рослину називають жіноче щастя. Напевно, за те, що не вимагає від господині уваги і щоденного догляду. Єдине, що не любить спатифиллюм – холоду і протягів, тому ставте його подалі від вікон і дверей.

Аспидистра

Іноді за здатність витримувати спеку і холод, брак світла і вологи аспидистру називають чавунною рослиною. При тому виглядає вона більш ніж витончено: високі листя на тонких черешках. Існує чотири види Аспідістри, які виростають в Гімалаях і Японії, але та рослина, яку можна зустріти на наших підвіконнях, родом з Китаю. До речі, аспидистра ще й цвіте, зазвичай в літній період. Поливати потрібно раз на тиждень і іноді раз в декілька місяців протирати пил з листя. Тримати найкраще рослину в напівтемряві.

Ноліна (бокарнея)

Ця рослина прекрасно впишеться не тільки в сучасний інтер’єр квартири, але і в графік людини з неймовірною кількістю відряджень. Догляду вона не вимагає абсолютно ніякого, а полив необхідно здійснювати раз в 30 днів. Рослина може виростати до одного метра. У кімнатних умовах не цвіте, але це зовсім не применшує її достоїнств.

Раніше український програміст створив проект TechKit Flower. Один раз наповнивши ємність для води, можна місяць до нього не торкатися: “розумне” пристосування автоматично адаптує режим поливу під потреби рослини.

Теги
Квіти
Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка