Квитки на автобуси за 2 секунди – українець створив унікального бота

Квитки на автобуси за 2 секунди – українець створив унікального бота

Для подорожей країнами Європи, автобус — один із найзручніших та найдешевших видів транспорту, якому багато мандрівників віддають перевагу над авіа та залізничним сполученнями.

На відміну від авіаквитків, автобусні, як правило, купують спонтанно, у процесі поїздки та незадовго до відправлення. Проте, якщо, скажімо, за годину до рейсу, іще можна придбати квиток, за 20 хвилин вільного місця може і не виявитися.

Швидко, безболісно та навіть в умовах повільного мобільного Інтернету, придбати квиток на автобус дозволить новий Telegram бот Bussy.

Зараз дивляться

Кіт для пошуку квитків, як називає себе віртуальний помічник, дає можливість усього за кілька секунд знайти квиток у потрібному напрямку.

Причому, у переліку перевізників, серед яких Bussy шукає необхідний рейс, є усі головні європейські оператори: Eurolines, FlixBus, RegioJet, Ecolines та інші. А також невеликі локальні перевізники окремо взятих країн.

Кількість маршрутів

У системі бота понад 2 тис. автобусних перевізників, які здійснюють більше 3 тис. рейсів по всій Європі, включаючи більшість напрямків по Україні.

Нацнижча ціна

Ціна на рейси, як правило, не відрізняється від тієї, яку встановлюють перевізники. Тому з великою вірогідністю Bussy пропонуватиме нижчі ціни, аніж ви знайдете деінде.

Читайте: Найдешевші авіаквитки – українці створили Telegram-бот для моніторингу

Нагадаємо, 12 груп у Telegram, які спростять Ваше життя.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка