Кіт повернувся до господаря після 14 років розлуки

Кіт повернувся до господаря після 14 років розлуки

Про возз’єднання розповіло видання USA Today.

Перрі Мартін з міста Форт-Пірс, штат Флорида, втратив свого кота на призвісько Томас Молодший, або Т2, ще 14 років тому. Тоді йому довелося переїхати в інше місто через руйнівний ураган. Він взяв вихованця з собою, але той втік у перші ж дні після переїзду. Пошуки тваринного ні до чого не привели, і господар вирішив, що Томаса збила машина.

З тих пір Перрі переїжджав ще кілька разів, а потім повернувся у рідне місто.

Зараз дивляться

У результаті 60-річному Перрі подзвонив той же ветеринар, що 16 років доглядав його кота, і повідомив про знахідку. За словами чоловіка, він був “на сьомому небі від щастя”, однак найбільше йому хотілося б дізнатися, що всі ці роки робив його кіт.

– Було б здорово, якби він хоча б на 15 хвилин отримав здатність говорити і розповів про свої пригоди. Напевно б він запитав щось на кшталт: “Папа, чому ти не відкривав мені двері?” – розповів господар.

Спочатку кіт відмовлявся від їжі і води і спав більшу частину дня. Однак через десять днів після возз’єднання з господарем тварина почала оговтуватися.

– Я обов’язково зроблю так, щоб він прожив решту своїх днів у комфорті. У нього стирчать кістки, і йому вже 18 років, але це все ще мій Т2, – зізнався Перрі.

Читайте: Кішка, яка дарує квіти

До речі, мешканка штату Міссурі, на ім’я Брена прославилася, виявивши у себе вдома невідомого кота.

Теги
Кіт
Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка