5 способів для економії на авіаперельотах

5 способів для економії на авіаперельотах

Не прив’язуйте себе до дат

Прив’язка до дат точно не дасть вам можливості заощадити, адже більшість людей вибирає стандартні дні для вильоту та повернення. Спробуйте відмовитися від найпопулярніших відпускних місяців – травня, липня, серпня та грудня. Для економії також потрібно вилітати та повертатися в середині тижня.

Плануйте подорож заздалегідь

Більшість людей звикли купувати квитки за один-два місяці до вильоту, а так ви не зможете заощадити. У багатьох компаній діють знижки та спеціальні пропозиції на покупку квитків за чотири та більше місяців до вильоту. Наприклад, авіакомпанія МАУ дозволяє купити квитки зі знижкою у 30%, якщо ви замовляли квитки більше, ніж за 120 днів.

Слідкуйте за розпродажами

Авіакомпанії часто влаштовують розпродажі, просто багато хто про них не знає. Так можна заощадити до $200 на квитках. Найчастіше розпродажі влаштовують на свята. Також не буде зайвим підписатися на розсилки авіакомпаній, адже квитків може на всіх і не вистачити.

Зараз дивляться

Користуйтеся однією компанією

У багатьох авіакомпаній діють програми лояльності для постійних клієнтів. Крім зниженої вартості квитків, компанії надають безкоштовні додаткові послуги найкращим покупцям.

Відмовтеся від зайвих послуг

Дуже часто авіакомпанії збільшують вартість квитків за рахунок додаткових послуг. У них можуть входити харчування на борту або реєстрація в аеропортах. Тому везіть з собою тільки ручну поклажу, беріть їжу з дому та реєструйтеся на рейс онлайн.

Читайте: Навколосвітня подорож – як живе володар найкращої роботи у світі

Нагадаємо, Факти ICTV писали про те, чому варто поїхати відпочити в Єгипті.

За матеріалами: Вокруг света

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка