5 найнебезпечніших професій Азії

5 найнебезпечніших професій Азії

Очищувач акваріума з акулами

Будь-який поважаючий себе Океанаріум обов’язково тримає хоча б один акваріум з цими небезпечними істотами. Для відвідувачів зубаті хижаки повинні виглядати найкращим чином, тому хтось повинен регулярно чистити акваріум. Цим займаються спеціально підготовлені люди, які відчищають воду в акулячому “домі” прямо перед його мешканцями.

Збирач отрути з іклів змії

Зараз дивляться

Ця професія дуже важлива, адже отрути дуже активно використовують в медицині та рятують життя людей. Займаються цим виключно професіонали, які багато знають про змій, їх поведінку та властивості їх отрут, а головне, як правильно зібрати отруту з іклів змії та залишитися цілим і неушкодженим. Навіть найкращі представники цієї професії ризикують бути укушеними кожен раз, як збирають отруту.

Дресирувальник крокодила

На Землі є безліч місць, де люди живуть по сусідству з цими хижаками. Дресирування крокодила – робота неймовірно небезпечна. Саме дресирувальники спілкуються з цими рептиліями найбільш тісним чином, постійно перебуваючи в безпосередній небезпеці.

Дояр каракуртів

Працівник збирає у отруйних павуків павутину, яку потім використовують в оптиці, наприклад, при виготовленні оптичних прицілів. Але каракурти – отруйні представники з роду чорних вдів. Особливо небезпечна отрута самок, так що потрібно досконально знати як себе вести в разі укусу.

Ловець електричних скатів

Ловля скатів – дуже непросте заняття через те, що вони живуть на великій глибині. Коли скати відчувають небезпеку, то вдаряють струмом до 200 Ватт. Це неймовірно небезпечна робота, але також і високооплачувана, адже профінансувати операцію по ловлі електричного ската можуть лише багаті та впливові організації.

Дізнатися про інші небезпечні професії, екшн і гумор ви можете в новому тревел-шоу Особливості національної роботи щосуботи об 11.50.

Читайте: 19 пріоритетних професій в Україні (СПИСОК)

Нагадаємо, Факти ICTV проаналізували, в яких областях України та які професії заробляють найбільше.

 

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка