10 безкоштовних задоволень у житті

10 безкоштовних задоволень у житті

Життя кожної людини сповнене простих радощів і задоволень, приємних дрібниць, які ви ніколи не цінували гідно, але якими завжди насолоджувалися.

Складений «Домашним очагом» список підтвердить тезу, що все найкраще у житті ми отримуємо безкоштовно.

1. Отримати поштою паперовий лист або посилку. У наш час основним способом обміну друкованими повідомленнями стала електронна пошта і листування в соцмережах. А в звичайній поштовій скриньці ми знаходимо хіба що рахунки та рекламу. Та коли ви, перевіривши пошту, знаходите там лист від живої людини – це задоволення ні з чим не зрівняється!

Зараз дивляться

2. Поспостерігати за людьми. Просто сядьте на лавку в парку і спостерігайте за перехожими. Кожен з них виглядає інакше, і в кожного – особливий вираз обличчя. І переводячи погляд з однієї людини на іншу, зізнайтеся собі – це видовище заворожує.

3. Позайматися в спортзалі. Відчуття, що ви займалися чимось, що допомагає вам одночасно виглядати і відчувати себе набагато краще, ні з чим не порівняти.

4. Взятися за руки з коханою людиною. Щоразу, як він бере вас за руку, ви згадуєте, як багато він для вас означає. Взятися за руки – дуже чуттєва і інтимна дія, незважаючи на її  простоту. На світі не так вже й багато людей, яким ви дозволите взятися за ваші руки, і тому кожного разу це – щось особливе.

5. Змусити когось посміхнутися. Ви помічаєте, що колега не встигає виконати проект в термін, і ви берете на себе якусь з її інших обов’язків. Як тільки він розуміє, що ви зробили, він тут же заходить в ваш кабінет. «Спасибі», говорить він вам, і мило посміхається. Його усмішка зробила краще і ваш день.

6. Закінчити розпочате. Ви щойно закінчили великий проект, над яким працювали останні кілька місяців. І це відчуття після закінчення розпочатого – мабуть, це одне з найприємніших простих задоволень, які тільки можна знайти в цьому житті.

7. Розповісти цікаву чи повчальну історію. Одна з найзахоплюючих ролей в нашому житті – роль оповідача. Зізнайтеся, ви ж теж любите розповідати історії, особливо такі, які привертають до вас увагу всіх слухачів. Мало що зрівняється із задоволенням від розказаної історії з життя, яка сподобалася вашим слухачам.

8. Знайти давно забуту заначку. Ви засовує руку в кишеню штанів, і несподівано знаходите там пару-трійку купюр, що лежали там ще з минулого літа. Звичайно, вони не зроблять вас багатою – але все-таки це страшенно приємно.

9. Зрозуміти, що ваша ідея спрацювала. Ви весь день намагаєтеся вирішити якусь складну проблему, але у вас все ніяк не виходить. Повні розчарування, ви вирішуєте наостанок випробувати ще одну ідею – і цього разу у вас все виходить!

10. Влягтися на свіжу, чисту постіль. Ви піднімаєте ковдру і прослизає на свіже простирадло. Воно здається трохи прохолодним на дотик і таким чистим – ніби в цьому ліжку ніхто і ніколи ще не спав.

Фото: genskymir.ru

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка