З російського App Store масово видаляють програми: iPhone перетворюється на цеглу

iPhone
Джерело: Pexels

З магазину App Store для жителів росії видалили близько 7 тис. мобільних застосунків з початку вторгнення в Україну 24 лютого. Багато компаній вирішили не співпрацювати з агресором – від цього постраждали власники iPhone, планшетів iPad та іншої продукції Apple.

За даними аналітичної компанії Sensor Tower, у РФ ці програми завантажили загалом близько 218 млн разів. Примітно, що у рейтингах найпопулярніших програм в App Store росії виявилися VPN, за допомогою яких можна обійти блокування.

І хоча Apple самостійно видаляє застарілі та непотрібні програми, з 24 лютого кількість таких сервісів була вдвічі більшою.

Зараз дивляться

Наприклад, з 1 по 14 лютого було видалено всього 3 404 сервіси.

Аналогічна ситуація і в Білорусі – з початку війни в Україні з їхнього App Store зникло 5 900 застосунків.

Ігровий мобільний ринок активно залишає Росію – це найпопулярніша категорія у магазині Apple. Так, тепер РФ залишили такі гіганти, як Zynga, Supercell, Take-Two (Rockstar Games) та багато інших. Популярні ігри теж залишили цей несприятливий локальний ринок – Brawl Stars, Clash of Clans, Clash Royale та Hay Day. Для порівняння, тільки в Росії Clash of Clans на сьогодні було встановлено 36 млн разів на iOS та Android.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка