Влада США подала на Apple позов: у чому звинувачують творців iPhone

Apple
Джерело: Pixabay

Мін’юст США подав позов на Apple через порушення антимонопольних законів. Влада стверджує, що корпорація спеціально заважала конкурентам випускати продукти на своїх смартфонах.

Мін’юст США подав позов на Apple: у чому причина

Так, до позову приєдналося 17 штатів. Примітно, що за останні 15 років це вже третє звинувачення Міністерством юстиції Apple. У документі стверджується, що компанія спеціально обмежувала свою операційну систему iOS, ускладнюючи впровадження застосунків і сервісів від конкурентів, що начебто і порушує антимонопольний закон. Водночас розробники Apple також мали далеко не весь доступ до систем конкурентів через діяння компанії.

За даними позову, порушення стосуються буквально всіх аспектів iOS – від браузера і підписок на новини до реклами і розваг. Компанію звинувачують і в ускладненні розробки універсальної системи для обміну повідомленнями – щоб і надалі користуватися iMesage, користувачеві доводилося й надалі купувати iPhone.

Зараз дивляться

В Apple вже відреагували на позов – компанія спростувала всі звинувачення.

– Цей позов загрожує тому, хто ми є, принципам, які виділяють продукти Apple на ринку з жорсткою конкуренцією. Якщо його задовольнять, це завадить нам створювати технології, яких люди чекають від Apple, – зазначили в корпорації.

Утім, компанії й без позовів є чим зайнятися – Apple хоче впровадити ШІ від Google в iPhone. Схоже, корпорація не змогла домогтися успіхів у власній розробці.

Джерело
Axios
Теги
Apple
Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Знайшли помилку в тексті?
Помилка