Twitter прийняв пропозицію: Ілон Маск купив соцмережу за $44 млрд

Twitter прийняв пропозицію: Ілон Маск купив соцмережу за $44 млрд

Відомий американський підприємець та найбагатша людина у світі Ілон Маск купив соціальну мережу Twitter $44 млрд.

Бізнесмен купив Twitter по $54,2 за акцію — вся компанія оцінюється приблизно в $44 млрд. Сторони на угоду згодні, але вона поки що не була офіційно закрита.

$21 млрд Ілон Маск дасть із власних коштів як акціонерний капітал, а ще $25,5 млрд підприємцю під заставу акцій Tesla виділила група банків на чолі з Morgan Stanley.

Зараз дивляться

За словами незалежного голови ради директорів Twitter Брета Тейлора, його колеги ретельно обмірковували цю пропозицію і зійшлися на тому, що це найкращий варіант розвитку подій.

– Свобода слова – це основа функціонуючої демократії, а Twitter – це цифрова міська площа, на якій обговорюються питання, життєво важливі для майбутнього людства. Я також хочу зробити Twitter кращим, ніж будь-коли, поліпшити продукт новими функціями, зробивши алгоритми з відкритим вихідним кодом, щоб підвищити довіру, перемогти спам-ботів та аутентифікувати всіх людей.

Twitter має величезний потенціал – я з нетерпінням чекаю спільної роботи з компанією та спільнотою користувачів, щоб розкрити його, – заявив Ілон Маск.

Цю новину також прокоментував очільник Мінцифри України Михайло Федоров. Він пояснив, чому на нас можуть очікувати зміни у розвитку соціальних медіа.

– Авторитетні медіа повідомили, що Ілон Маск купує Twitter за $44 млрд. Компанія з акціонерної може стати приватною. За останні десятиліття Ілон не інвестував у проєкти, які не змінювали б правил гри у сфері. Упевнений, що на нас чекає неочікуваний поворот розвитку соціальних медіа, – зазначив Федоров.

Джерело: PR Newswire

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка