Відео Інтернет

Реліз української гри S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля перенесли – нова дата

відеогра Stalker 2

Українська компанія GSC Game World офіційно оголосила про перенесення релізу відеогри S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля.

Коли вийде гра S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля

Реліз S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля перенесли з 5 вересня на 20 листопада 2024 року, щоб дати команді розробників час на виправлення технічних помилок та багів.

– Ми знаємо, що ви могли втомитися від очікування, і ми щиро цінуємо ваше терпіння. Ці додаткові два місяці дадуть нам можливість виправити більше “несподіваних аномалій”, – заявив Євген Григорович, геймдиректор GSC Game World.

Зараз дивляться

Однак для терплячих шанувальників S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля є й хороші новини.

12 серпня у співпраці з Xbox відбудеться детальна розповідь про відеогру. Вона міститиме інтерв’ю з розробниками GSC Game World, новий геймплей з демонстрацією свіжих локацій і кат-сцен, а також повне проходження одного з основних квестів Stalker 2.

Варто зазначити, що це не перше перенесення S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля. Спочатку гра мала вийти наприкінці 2022 року, але розробку призупинили через повномасштабне вторгнення РФ. Потім, після призначення релізу на початок 2024 року, S.T.A.L.K.E.R. 2 знову перенесли на 5 вересня 2024 року.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Знайшли помилку в тексті?
Помилка