Потрібно лизнути: у Японії створили телевізор, що передає смак

Телевизор
Джерело: Depositphotos

Японський професор розробив прототип екрану телевізора, здатний передавати смак. Щоб його використати, потрібно лизнути поверхню.

Девайс отримав назву Taste the TV (TTTV), і його головна особливість полягає у 10 місткостях зі смаковими добавками. Щоб передати потрібний смак, виділяється певна кількість рідини з кожної коробки, а потім перемішується. Зразок аромату котиться на гігієнічній плівці плоским екраном телевізора, щоб глядач міг його спробувати.

– В епоху пандемії, такі технології можуть покращити якість комунікації людей у ​​всьому світі. Головна ідея – дати людям можливість відчути їжу з ресторану на іншому кінці світу, навіть залишаючись удома, – заявив учений з Університету Мейдзі у Токіо Хомей Міяшіта.

Це не перший винахід дослідника — разом зі студентами, Міяшіта також створив вилку, яка посилює смак їжі.

Він також додав, що побудував прототип TTTV лише за рік, а виробництво телевізора зі смаком обійдеться у $850. Потенційні програми включають дистанційне навчання для сомельє та кухарів, а також дегустацію ігор та вікторин.

Компанія Apple пішла іншим шляхом передачі даних користувачам – у 2022 році корпорація представить гарнітуру для доповненої реальності, який використовуватиметься для метавсесвітів. Компанія не розкриває подробиць, але для пристрою створюється окрема екосистема та інтерфейс.

Джерело
The Guardian
Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка