Акції Virgin Galactic здешевіли після успішного польоту ракети Blue Origin

20 Липня, 19:22 Микола Олефіренко
Акції Virgin Galactic здешевіли після успішного польоту ракети Blue Origin
Джерело: Depositphotos

Акції Virgin Galactic здешевіли на 7% після успішного польоту корабля компанії Blue Origin.

Окрім успіху конкурентної компанії Джеффа Безоса, зниження вартості акцій трапилося і з вини самого засновника Virgin Galactic. Раніше він повідомив про плани залучити іще $500 млн, випустивши додаткові акції.

До того ж минулого року до проекту залучалося вже $450 млн, і немає гарантій, що цього вистачить. Експерти скептично ставляться до ідеї продавати квитки на космічний корабель по $250 тис.

Відомо, що після польоту Бренсона компанія не оновила оперативних планів, включно із точною ціною майбутніх польотів та датою відновлення продажу квитків.

Головна мета Virgin Galactic – організувати 400 польотів на рік з численних космічних портів, які ще належить побудувати. Такі амбітні плани допомогли акціям компанії зрости на 150% із жовтня 2019 року.

Однак у компанії є головний конкурент, який теж хоче стати лідером на ринку космічного туризму. Компанія Blue Origin Джеффа Безоса відправила ракету з туристами у космос через дев’ять днів після польоту Бренсона.

20 липня ракета Blue Origin здійснила успішний політ в космос. Космічному екіпажу вдалося подолати висоту у 107 км та успішно приземлитися на Землю.

Джерело: 3Dnews

Теги
Blue Origin
Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Знайшли помилку в тексті?
Помилка