Смартфони Pixel масово виходять з ладу: Google знизує плечима

Google Pixel
Джерело: Unsplash

Власники смартфонів Google Pixel 3 скаржаться на проблеми з пристроєм. Pixel 3 і 3 XL страждають від помилки EDL Mode, яка блокує пристрій. Після цього смартфон неможливо використовувати.

На сьогодні немає чіткого розв’язання цієї проблеми, а Google в курсі ситуації.

Деякі власники Pixel 3 повідомляють про повне відключення гаджета після оновлень ОС. Інші користувачі повідомляють, що блокування виникає без видимих ​​причин. Проблема стосується тих, хто оновив пристрої до Android 11.

Зараз дивляться

Дивно, але пристрої можна заряджати, не дивлячись на нефункціональний екран, а комп’ютер бачить пристрій, якщо під’єднати Pixel 3 через кабель. Це означає, що телефон знаходиться в режимі аварійного завантаження (EDL), який дозволяє виконувати відновлення і скидання даних.

Відновлення неможливе — після перезавантаження смартфон знову входить в режим EDL. Власники Pixel 4 XL раніше стикалися зі схожою проблемою — компанії Google довелося продовжити гарантію пристрою ще на один рік.

Пошуковик в курсі проблеми, і за останній час кількість випадків з блокувань пристроїв продовжує рости.

Смартфони Google також не можуть похвалитися якістю збірки – експерти з PBKreviews оцінили бюджетник Pixel 5a на ремонтопридатність. Ентузіасти поставили гаджету 5 балів з 10 – замінити акумулятор досить складно, а роз’єм для зарядки приєднаний до плати.

Джерело: AndroidPolice

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка