Як привітати маму у День матері – 5 ідей

Як привітати маму у День матері – 5 ідей

Як привітати маму з Днем матері 2019 – Факти ICTV підготували для вас ідеї вітань.

Подарунок

Звичайно, подарунок – це безпрограшний варіант. Матеріальна річ буде постійно нагадувати про вас і вашу любов, кожного разу викликаючи посмішку. До слова, Факти ICTV підготували ідеї подарунків для мами.

Зараз дивляться

Смачний презент

Спечіть пиріг або приготуйте улюблену страву вашої мами – це стане прекрасним привітанням. Це може бути, як смачна вечеря, так і сніданок у ліжко. Впевнені, їй буде дуже приємно.

Час

Часто нашим мамам не вистачає уваги і нас поруч, адже чим старшими ми стаємо, тим менше приділяємо уваги дорогим серцю людям. Проведіть цей день лише вдвох: гуляйте, їжте морозиво і просто спілкуйтеся. Присвятіть цей день мамі. Для неї ви поруч – найкращий подарунок!

Привітання своїми руками

Пам’ятайте, як мама раділа нашим малюнкам у дитинстві? Можливо, вона досі зберігає їх десь у потаємному місці. А це тому, що їй дорого все зроблене вашими руками. Якщо ви не маєте особливих талантів вишивати, в’язати або малювати картини, підійде і листівка, написана власноруч. Головне, щоб це було від душі.

Найважливіше

Як часто ви говорите мамі, що кохаєте її? Впевнені, що кожного року це стає все рідше, а даремно. Мамине серце так прагне цих слів. Подаруйте їй у цей день теплі обійми, поцілунки, усмішку і своє заповітне: “Мамочко, я тебе кохаю!”

Читайте: День матері 2019: традиції свята

До речі, якщо у вас зовсім немає часу і ви не можете привітати маму особисто, надішліть їй хоча б повідомлення з приємними словами. Факти ICTV підготували найкращі СМС-привітання з Днем матері.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка