Ворожіння на Старий Новий рік: 10 найкращих способів

10 Січня 2019, 13:29
Ворожіння на Старий Новий рік: 10 найкращих способів

Старт знаменитим святочним ворожінням дало свято Різдва, але ворожити можна аж до 19 січня – Хрещення.

За народним повір’ями, у ніч з 13 на 14 січня знімаються всі заборони, таємничі сили спрямовуються на Землю. Одні – для того, щоб шкодити людям, інші – щоб допомагати. У старі часи дівчата, збираючись поворожити, налаштовувалися на серйозний лад. Вони подумки відгороджувалися від реального світу і зверталися до надприродних сил.

Читайте: Любовний гороскоп на 2019 рік для всіх знаків зодіаку

Зараз дивляться

Факти ICTV постаралися зібрати найбільш цікаві і надійні ворожіння, які, як ми сподіваємося, допоможуть вам відкрити таємниці майбутнього.

Коли можна ворожити?

Найкращий час для ворожінь, як ми вже встигли повідомити – відрізок між 8 і 18 січня. У цей час ворожать, пізнаючи свого судженого (ім’я, колір волосся, характер, стан), швидке або віддалене весілля, кількість дітей, успішний або безуспішний шлюб.

Особливим визнаний Василів вечір, коли результат виявляється високоточним, навіть віщим. Це – 13 січня.

Не менш успішне для ворожіння 18 січня – Водохресний святвечір.

Підготовка до ворожіння

– потрібно налаштуватися на серйозний лад;

– розпустити волосся;

– розв’язати всі вузли, які є на одязі (пояси, ремені, декоративні елементи);

– зняти браслети і персні;

– подумки відгородитися від реального світу;

– точно сформулювати питання.

Найкращі ворожіння

1. Ворожіння на майбутнє з чашками

Для ворожіння потрібно кілька чашок відповідних числом кількості людей, що ворожать. У чашки кладуть перстень, монету, хліб, цукор, цибулю, сіль, в одну чашку наливають трохи води. З закритими очима, кожен з тих, хто ворожить, по черзі, обирає чашку.

Передбачення на майбутнє наступні: перстень — до весілля; монета — до багатства; хліб — до достатку; цукор — до веселощів; цибуля — до сліз; сіль — до нещастя, а чашка з водою — до життя без особливих змін.

2. Ворожіння на майбутнє зі свічками

Вам будуть потрібні миска з водою, половинки від шкаралупи волоського горіха, у кількості, що дорівнює числу тих, хто ворожить, і стільки ж невеликих свічок або їх шматочків. Свічки потрібно вставити в шкарлупки, запалити їх і пустити плавати в миску.

Дівчина, у якої свічка згорить першою, першою вийде заміж. Відповідно, та дівчина, у якої свічка згорить останньою, і заміж вийде останньою. Якщо у когось шкарлупка зі свічкою потонула, тій дівчині і зовсім заміжній не бувати.

3. Ворожіння на папері

Візьміть аркуш паперу і зімніть його. Покладіть зім’ятий аркуш на дно перевернутої тарілки або блюдця і підпаліть. Після цього блюдце зі згорілим папером піднесіть до стіни і обережно повертайте, поки на стіні не позначиться якась тінь, за обрисами якої і судять про найближче майбутнє.

4. Ворожіння на воску

Для ворожіння на воску потрібно дві воскові свічки, одну з яких потрібно запалити, а шматочки іншої покласти в ложку і, нагріваючи ложку над палаючою свічкою розтопити віск. Після цього розплавлений віск швидко виливають у склянку з холодною водою і при світлі свічки за фігурами, що утворились судять про майбутнє.

5. Ворожіння ТАК-НІ

Над банкою з будь-якою крупою або зерном тримають ліву руку долонею вниз. Зосередившись, потрібно задати запитання. Після цього візьміть з банки жменю крупи і висипте її на стіл, після чого перерахуйте кількість зерен. Якщо число зерен парне, це означає позитивну відповідь — ТАК, непарне число, означає негативну відповідь — НІ.

6. Ворожіння на кількість і стать майбутніх дітей

У різдвяний вечір у чарку треба налити води, опустити в неї перстень і виставити її на мороз. Перед сном чарку забирають з морозу. По крижаній поверхні судять про майбутніх дітей. Кількість горбків вказує на кількість хлопчиків, а кількість ямок на те, скільки буде дівчаток.

7. Ворожіння по книзі

Навмання обрали яку-небудь книгу і задали питання. Після цього називаєте номер сторінки і номер рядка на ній. Те, що було в цьому місці написано в книзі, і стало відповіддю.

8. Ворожіння на бубнового короля

Необхідна відповідна карта, яку потрібно сховати під подушку і загадати на чоловіка, якого хочете бачити своїм. Потім лягти спати. Що присниться майбутньої ночі, те й буде вашим майбутнім. У цю ніч всі сни віщі.

9. Ворожіння з ланцюжком

Коли всі заснуть, необхідно взяти золотий ланцюжок, потерти між долонь, потримати в правій руці, потрясти і кинути на стіл.

Утворилося коло – очікуються замкнуті неприємності; смуга – везіння; вузол – труднощі і хвороби; трикутник – любовні успіхи; бант – весілля; змія – зрада; серце – кохання.

10. Ворожіння із дзеркалом

Вважається дуже містичним. Потрібно в абсолютній темряві сісти навпроти дзеркала зі свічкою у самий розпал півночі. Важлива умова – більше нікого не повинно бути в кімнаті. Необхідно уважно дивитися на віддзеркалюючу поверхню. Десь через 5 хвилин вона потьмяніє. Тоді за склом відіб’ється суджений, а точніше – диявол, що прийняв його обличчя. Дівчина повинна почати чуратись, щоб він зник, вимовляючи Чур мене! В іншому випадку нечисть матеріалізується.

Що б вам не випало у ворожінні, пам’ятайте – хороше збудеться, а у погане не вірте. Головне – будьте впевнені у своєму щасті.

Раніше Факти ICTV публікували гороскоп удачі на 2019 рік.

За матеріалами: woomen.me.

Фото: womanadvice.ru.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка