У День Незалежності України на Хрещатику “виросла” величезна жовто-синя квітка

У День Незалежності України на Хрещатику “виросла” величезна жовто-синя квітка

На Хрещатик під завершення параду до Дня Незалежності України 2021 вивезли унікальну інсталяцію – величезну жовто-синю квітку, в центрі якої маленька дівчинка виконала пісню Україна Тараса Петриненка.

Саме ця дівчинка бігла з квітами в руках і “проходила” крізь усі найважливіші події в історії України. У відео, присвяченому історії України, головна героїня проходить повз представників УНР на чолі з Михайлом Грушевським, а потім опиняється у полі, де закадровий голос розповідає про жахіття Голодомору.

Після декількох епізодів головна героїня проходить крізь колони мітингувальників Революції на граніті 1990 року, після чого Україна стала незалежною.

Під час параду також відбулося вручення держаних нагород президентом України Володимиром Зеленським.

Посмертно нагороди Героїв України отримали родини загиблих українських воїнів. Аналогічну нагороду отримав посмертно й український співак Назарій Яремчук.

Орденом Ярослава Мудрого V ступеня було нагороджено Андрія Шевченка, а Сергія Бубку нагородили Орденом свободи.

Також державні нагороди від президента отримали академік, колишній міністр освіти Василь Кремень, соціолог Елла Лібанова, диригент Оксана Линів, співак Дмитро Монатик.

Під час параду з нагоди Дня Незалежності України 2021 українська авіація пролетіла у складі повітряної колони сил безпеки і оборони та збройних сил країн-партнерів.

Також на Хрещатику відбувся парад наземної військової техніки. На деякій були встановлені американські протитанкові ракетні комплекси Джевелін.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка