Топ-12 найромантичніших валентинок на День закоханих

Топ-12 найромантичніших валентинок на День закоханих

В епоху інформаційних технологій відправити своїй другій половинці валентинку стало простіше простого: всього кілька торкань тачскрін – і романтична картинка вже чекає свого адресата.

Причому листівка не обов’язково повинна бути віртуальною: ті, хто любить зберігати спогади у великих картонних коробках, можуть за допомогою спеціальних додатків намалювати валентинку і роздрукувати її, як справжню листівку, або навіть нанести зображення на який-небудь предмет на зразок кружки або футболки.

PUNKPOST

Зараз дивляться

Основна ідея сервісу дуже проста: спочатку з величезної галереї ви обираєте макет листівки, потім пишите у додатку текст послання, а далі художник переносить його на валентинку вручну і, поклавши до конверту, відправляє адресату. Крім того, до кожної листівки можна додати кілька цікавих деталей: наприклад, покласти конфетті у формі сердечок або улюблену спільну фотографію (її також роздрукують самі розробники).

TOUCHNOTE

Якщо ви хочете відправити листівку з вашого спільною фотографією (або навіть декількома), то зверніть увагу на додаток Touchnote: з його допомогою можна самостійно розробити дизайн валентинки, використовуючи шаблони і знімки зі свого фотоальбому.

VALENTINX

Ця додаток містить безліч різних інструментів і фішок, які дозволять вам створювати абсолютно приголомшливі Валентинки.

А тепер пропонуємо вашій увазі підбірку валентинок російською, українською та англійською мовами.

Читайте: Найкращий подарунок коханій людині на День святого Валентина

До речі, раніше Факти ICTV публікували СМС-привітання з Днем святого Валентина.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка