Американська компанія Tesla може оснастити свої моделі, які обладнані автопілотом, новою функцією – об’їжджати вибоїни. Авто може самостійно з’їжджати на дороги, які примикають до шосе і справлятися з розв’язками.
@elonmusk @Tesla awesome job on AP.. Really love it. Have one feature request. Swerve the car where possible within a lane, to avoid small potholes to increase tire life .
— Karthikeyan (@kkarthi002) 7 апреля 2019 г.
Читайте: Женева 2019: названі найгучніші суперкари року
Про введення нової функції Ілон Маск повідомив у відповідь на твіт одного з власників Tesla, який залишився вражений роботою автопілота. Він висловив своє захоплення здатністю електрокара об’їжджати вибоїни.
Нагадаємо, 14 березня на виставці в Каліфорнії (США) компанія Tesla представила електричний кросовер Model Y.