Сильніше за наркотики та ліки: 7 фактів про посмішку

Сильніше за наркотики та ліки: 7 фактів про посмішку

иникненню цього свята посприяв американський художник Харві Белл. Нічим особливим він не вирізнявся і, можливо, про нього так ніхто і не дізнався, якби не одне замовлення.

У 1963 році страхова компанія звернулася до нього з комерційною пропозицією – намалювати оригінальний символ, який би став їхньою візитівкою. Художник запропонував їм усміхнену жовту пичку, яку тепер називають смайликом.

Смайл

Зараз дивляться

Фото: pixabay.com

Ідея замовникам сподобалася, проте заробив Белл на ній усього 50 доларів. Значки зі смайлом користувалися такою шаленою популярністю, що незабаром цей символ з’явився на бейсболках і футболках, листівках і конвертах, і навіть на сірникових коробках. А поштове відомство США випустило марку з цим добродушним символом.

Харві Белл

Однак, пізніше спритні підприємці, які не мали ніякого відношення до цього замовлення, запатентували знак. Белл не став оскаржувати порушення – замість цього художник запропонував вибрати день, в який будуть відзначати свято посмішки.

Він вважав, що Всесвітній день посмішки буде правильніше влаштувати в похмуру погоду, коли за вікном ллє дощ, а сонце і не думає визирати.

Девізом Дня стали слова Do an act of kindness. Help one person smile, що перекладається приблизно так: Зроби добру справу. Допоможи з’явитися хоча б одній посмішці.

Читайте: Як стати щасливим – 9 кроків

Факти ICTV не порушуватимуть традицію і пропонують посміхнутися, переглянувши фото. А ще – дізнатися кілька цікавих фактів про посмішку.

Цікаві факти про посмішку

  • Говорячи про Всесвітній день посмішки, не можна не згадати і про Скотта Фалмана, який у 1982 році ввів комп’ютерний символ посмішки.
  • До речі, а ви знаєте, що перша справжня посмішка з’являється у віці від 6 до 8 тижнів.
  • Посмішка дитини впливає на її матір сильніше будь-яких наркотиків.
  • А 5 хвилин інтенсивного сміху збільшує тривалість життя щонайменше на рік. Звичайно, вплив посмішки не настільки глобальний, однак і вона дещо може.
  • Посмішка знімає стрес, благотворно впливає на імунітет, зміцнює нервову систему.
  • З точки зору здоров’я посмішка до всього іншого має омолоджуючий ефект: запобігає утворенню передчасних зморшок, підтримує еластичність шкіри.
  • Вродливою важко назвати людину, яка не посміхається. А жінці посмішка може замінити макіяж. Дослідження показали, що 70% чоловіків більше подобаються жінки з посмішкою, а не з макіяжем на обличчі. Робіть висновки)

До речі, раніше Факти ICTV писали про те, як позбутися осінньої депресії.

Фотоtv.uapixabay.com, Серебряные тучки, @KotoBatka 

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Знайшли помилку в тексті?
Помилка