Найкращі тости на Новий рік 2019

31 Грудня 2018, 17:05
Найкращі тости на Новий рік 2019

Тости на Новий рік 2019 ніколи не бувають зайвими, з ким би вам не довелося святкувати – в колі сім’ї або в новій компанії незнайомих людей. Тости та побажання завжди доречні.

Факти ICTV підібрали 10 іскрометних тостів, від яких у людей навколо вас обов’язково підніметься настрій.

[read_more_news]

* * *

Хочеться, щоб у новому році кожен з нас отримав би не краще, а своє. Тому що краще не завжди може стати своїм, а ось своє – завжди найкраще. Бережіть близьких і любимих! З новим роком!

* * *

Весь минулий рік ми чекали, коли настануть вихідні, коли прийде тепле літо, підганяли сезон відпустки, швидше б Новий рік настав. І так квапили час, що рік пролетів дуже швидко і залишилося відчуття чогось недоробленого і нездійсненого. Давайте не гнати час – нехай 2019 рік іде своєю чергою. Цінувати це і не квапити життя.

* * *

Сьогодні ми зібралися, щоб відзначити свято! Давайте піднімемо келихи за те, щоб в наступному році життя склалося ідеальним пазлом: щастя, здоров’я, благополуччя і любов. З Новим роком!

* * *

У прийдешньому році бажаю всім нових здобутків, успіхів і щастя. Не дивлячись на те, якою твариною цей рік буде називатися, – нехай кожен з нас досягне того, про що мріє. З наступаючим!

До слова, Факти ICTV зібрали найкращі СМС-привітання з Новим роком 2019.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка