Найкращі привітання з Днем подруги

1 Серпня 2019, 14:21
Найкращі привітання з Днем подруги

День подруги – одне з улюблених свят жінок, яке відзначають у перший день серпня. Його святкування запровадили у США, однак згодом подруги почали вітати одна одну в Іспанії, Німеччині, Португалії та Великій Британії.

Читайте: Календар свят на серпень 2019

Зараз День подруги відзначають і в України. Щоб долучитися до нього, пропонуємо також привітати свою подругу. Факти ICTV допоможуть це зробити добіркою привітань до Дня подруги.

Зараз дивляться

* * * 

Обійми та поцілунки найдивовижнішій подрузі, яка принесла у моє життя щастя та посмішки, плітки та онлайн-чати, шопінг та фільми, а також наповнила моє життя такою кількістю прекрасних кольорів. З Днем подруги!

* * * 

Життя є більш радісним і повним відтінків, коли у тебе є подруга, з якою можна поділитися своїми секретами, поділитися своїми радісними моментами…поділитися своїм життям із тобою! З День подруги!

* * * 

Коли ми двоє разом, ми можемо завоювати світ, така сила наших стосунків. Коли ми разом, жодна проблема не є великою, тому що ми разом можемо керувати світом. З Днем подруги, подруго!

* * * 

Усмішки яскравіші, щастя подвоюється, веселощі потроюються, коли ти зі мною. Дякую за те, що ти даруєш мені так багато добра. Люблю тебе найбільше і бажаю усього найкращого у цей День подруги!

Раніше Факти ICTV писали, чим відрізняється чоловіча та жіноча дружба.

Теги
Свято
Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка