День ангела Антоніни: найкращі привітання у прозі, листівках і СМС

День ангела Антоніни: найкращі привітання у прозі, листівках і СМС

День ангела Антоніни святкують дев’ять разів на рік, у тому числі й 30 січня. Це ім’я досить популярне, і серед ваших знайомих знайдуться його володарки. Факти ICTV підготували привітання з Днем ангела Антоніни у картинках, прозі та СМС, які порадують близьких та друзів навіть на відстані — теплі слова розтоплять будь-яке серце.

Привітання з днем ангела Антоніни в листівках

день ангела антоніни

з днем ангела антоніни

Зараз дивляться

картинки з днем ангела антоніни

з днем ангела антоніни листівки

день ангела антоніни привітання

Привітання з днем ангела Антоніни в прозі та СМС

Люба Антоніно! Хочу побажати, щоб на обличчі завжди сяяла посмішка, очі світилися від щастя, серце було наповнене любов’ю, душа прагнула до заповітних мрій і добрих вчинків, а ноги завжди йшли дорогою щастя.

***

Прекрасна Антоніно, мила Тонечко! Вітаю тебе і бажаю здоров’я, любові і краси. Нехай все в житті буде чудово, хай тебе оточує щастя і натхнення, нехай з тобою завжди буде успіх.

***

Антоніно, вітаю! Нехай впевненість буде завжди твоїм девізом у житті, щоб всупереч усім перешкодам ти йшла вперед і досягала цілей. Бажаю успіху і перемог!

***

З Днем Антоніни привітати
Поспішаю я в цю днину!
Хочу гарної долі побажати
І здоров’я всій родині.

***

З днем Антоніни, моя люба,
Будь завжди щаслива.
Хай свята дарує мудрість
І кохання щире.

***

З днем Антоніни сердечно
Привітати тебе хочу,
Хай небесні тобі сили
Радість та любов пророчать.

***

Значення імені Антоніна

Це ім’я має кілька версій походження — з грецької перекладається як змагальна і та, хто втупає у бій.

Заступницею всіх володарок цього імені є свята мучениця Антоніна Кродамнська. Коли правитель Фіст намагався вмовити її поклонятися язичницьким богам, вона мужньо відмовилася — спочатку її відправили до в’язниці, а потім стратили. Та Фіст дочекався свого покарання за провини — він онімів і не міг їсти й спати. Через сім днів він помер у муках.

Характер Антоніни можна легко назвати збалансованим. Власниці цього імені дуже вміло обирають між м’якістю та твердістю – вони відповідальні та раціональні, а також ідеальні співрозмовники.

Антоніна дуже любить працювати – це спосіб вираження. Готовність віддавати себе цілком і поєднувати хобі із заробітком – це типові риси власниць цього імені.

До сім’ї Антоніна ставиться серйозно — якщо наважиться розсудитись і завести дітей, то стоятиме за своїх близьких горою.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка