Міжнародний день допомоги бідним: яке свято 19 грудня

Міжнародний день допомоги бідним: яке свято 19 грудня
Джерело: Pixabay

Щороку 19 грудня у всіх країнах святкують Міжнародний день допомоги бідним, прийнятий Організацією Об’єднаних Націй у 1995 році.

ООН інтерпретує бідність як стан тривалої вимушеної відсутності необхідних ресурсів для забезпечення гарного способу життя.

Тому прийняли кілька міжнародних програм, головна мета яких – ліквідація бідності. Перші проекти діють з 2000 року, проте, число тих, хто живе за межею бідності поки не зменшується.

Зараз дивляться

Світова економіка розвивається стрімкими темпами. Багато людей вже можуть похвалитися високим рівнем життя, проте бідність до сьогодні – одна з ключових проблем людства.

Читайте: Що потрібно робити на День святого Миколая

Адже бідність – це не тільки нестача грошей, але і відсутність можливості хорошої освіти, гідної роботи, зручного житла та не менш важливої охорони здоров’я.

У багатьох країнах світу допомогу бідним, крім державних і міжнародних програм, здійснюють різні релігійні та благодійні громадські громади, а також приватні меценати.

19 грудня в Україні святкують День адвоката

День адвоката в Україні відзначають щорічно 19 грудня. Свято було встановлене у 2002 році указом президента країни №1121/2002.

Слово advocare латинське і перекладається як запрошений. За часів Стародавнього Риму так називали родичів, які супроводжували позивача до суду. Вони могли його підтримувати, а також за необхідності давати поради. Згодом так почали називати людей, які допомагали позивачеві вести судовий процес, збирати документи та шукати способи захисту.

Факти ICTV підготували добірку привітань з Днем адвоката в Україні.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка