День Валентина провалений. 5 історій про невдалі побачення

14 Лютого 2017, 19:40
День Валентина провалений. 5 історій про невдалі побачення

Пропонуємо вашій увазі 5-ку невдалих побачень 14 лютого, які закінчилися далеко не так, як замислювалися.

Ксенія

Я зі своїм хлопцем їхала з кафе і у нас спустило колесо повністю… Ми 3 години простояли вночі на дорозі, викликали таксі, і воно не приїхало, потім він зателефонував своїм друзям, щоб вони привезли насос, вони приїхали, привезли його, і він виявився зламаним, коротше до шести ранку мій хлопчик міняв колесо.14 лютого.

Katya Kats

14 лютого молодий чоловік призначив мені побачення біля пам’ятника між 6-7 лініями Василівського острова. Я прийшла; дивлюся, немає нікого, починаю дзвонити, мовляв, де принц, а у відповідь отримую щось нерозбірливе. Єдине, що я зрозуміла — він у барі і купує цукор для коня. Хвилин через 20 (на вулиці холодно) це п’яне диво їде з квітами на білому коні, яку веде не менш нетвереза дама — і проїжджає повз мене.

Зараз дивляться

Анонім

Мені подобалася дівчина. Ми майже не зустрічалися. Справа залишалася за малим. Я запросив її до ресторану. Макдоналдс. На той момент це було дуже круто — єдиний Мак у місті. Усе йшло відмінно, але потім вона помітила своїх друзів і сказала, що поговорить із ними і повернеться. Вона не поверталася. І я вирішив, що найкращий вихід — просто піти. Але потім мені в голову прийшла страшна думка — змусити шкодувати себе. Я подзвонив своїй знайомій і попросив підіграти. Я сказав, що на неї напали, а я героїчно врятував її ціною численних травм. Так, діставши алібі, я пішов бити себе і бруднитися. Через 40 хвилин я повернувся в Макдоналдс і розповів сумну історію про те, як мені зателефонувала подруга, а я її врятував. Розповів, що у мене зламане ребро. Мені зламали ребро — чому б і ні. Мені не повірили, і я запропонував подзвонити тій, кого я врятував. Дзвінок. Історія один в один, але з одним винятком: в історії знайомої на неї напали троє, а у моїй — шість чоловік. Я більше ніколи не писав цій дівчині. Мені так соромно.

Вікторія

Ініціатором першого поцілунку була я. Він так сильно відкрив рот, що у нього клацнула щелепа. Перше побачення провели в лікарні. Третій рік разом.

Читайте: Топ-7 коубів до Дня закоханих за мотивами 50 відтінків сірого

Konstantin Zhuravlev

Дев’яності. Я познайомився з дівчиною. До побачення підійшов грунтовно: купив нову постільну білизну, чисту скатертину — білу як сніг. Не полінувався зганяти на Петроградську набережну за коньяком, бісквітом Наполеон, зняв у друзів явочну квартиру. Пізній вечір. Дівчина відчайдушно диміла тютюном. Сказала, що французький коньяк пахне клопами. Знайшла в хазяйському холодильнику почату пляшку горілки, випила її одна під голосіння про якогось хлопця-цапа, і заснула, загасивши наостанок сигарету об скатертину. Я до ранку грав у Денді під коньячок і мирне посопування стомленої леді.

До речі, Факти ICTV писали про варіанти проведення Дня закоханих, коли у вас немає пари.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Знайшли помилку в тексті?
Помилка