День української писемності та мови: привітання у листівках

9 Листопада 2020, 06:00
День української писемності та мови: привітання у листівках

День української мови та писемності 2020 випадає на понеділок, 9 листопада.

Цю дату обрали неспроста адже за православним календарем — це день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця — послідовника творців слов’янської писемності Кирила і Мефодія.

День встановлений указом президента України 6 листопада 1997 року.

Зараз дивляться

Українська мова належить до слов’янської групи індоєвропейської мовної сім’ї.

Назву українська мова вживали, починаючи з XVI ст., на позначення мови українських земель Речі Посполитої, однак до середини XIX ст. основною назвою мови, що тепер зветься українською, було поняття руська мова.

Читайте: Календар свят в Україні на листопад 2020

До дня української мови та писемності Факти ICTV підготували яскраві листівки-привітання.

 День української писемності та мови: привітання у листівках  День української писемності та мови: привітання у листівках  День української писемності та мови: привітання у листівках  День української писемності та мови: привітання у листівках  День української писемності та мови: привітання у листівках  День української писемності та мови: привітання у листівках

Церковні свята у листопаді

У церковному календарі на листопад 2020 є кілька важливих дат для православних християн. Зокрема, саме на останній місяць осені припадає початок Різдвяного посту – одного із найбільш тривалих і суворих у церковному році.

Також у листопаді святкують день Казанської ікони Божої Матері, вшановують пам’ять архистратига Михаїла і святителя Іоанна Златоуста.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка