День театру у Києві: 5 найкращих вистав

27 Березня 2018, 15:08
День театру у Києві: 5 найкращих вистав

Всесвітній день театру встановлений у 1961 році за ініціативою делегатів IX конгресу Міжнародного інституту театру при ЮНЕСКО.

Читайте: Афіша на 2018 рік: найкращі концерти та фестивалі України

Факти ICTV вибрали 5 найкращих вистав, які пройдуть в київських театрах, і, які варто побачити.

Зараз дивляться

Наш клас

27 березня, 19.00

Сцена 6

Вартість: 150 – 300 грн

Купити квитки можно тут

Скандальна п’єса, Наш клас, створена на реальних подіях, що відбулися у Польщі у часи Другої Світової війни. Під час фашистської окупації поляками було пограбовано і вбито, за деякими оцінками, від декількох десятків до двохсот тисяч євреїв.

Найзгуртованіший клас в школі. Що перетворило колишніх однокласників, коханців і друзів у зрадників, гвалтівників і вбивць, війна чи їх пристрасті? Що робити тим, хто вважає цю війну чужою, емігрувати чи залишитися з Батьківщиною до кінця?

Запрошення на страту

27 березня, 19.00

Мала Опера

Вартість: 150 – 400 грн.

Купити квитки можно тут

Новий твір театру Мізантроп — спектакль Запрошення на страту за романом Володимира Набокова, — вже полюбився не тільки столичній театральній публіці, але й припав до смаку глядачам з усієї України.

Багато прихильників і критиків відзначають, що театр виділяється серед інших своєю інтелектуальною і естетичною подачею матеріалу, а сам Мізантроп наполягає, що їх головною фішкою була і залишається мультижанровість.

Роздягайся… будемо говорити

28 березня, 19.30

Caribbean Club

Вартість: 150 – 490 грн

Купити квитки можно тут

Показ хіта від творців дилогії А-ля Кобеля, вирішили з притаманним їм тонким гумором заглибитися в еротичні відносини між Ч і Ж і довести, що любов – це нічого більше, ніж секс з перешкодами. І якщо сексу надто мало, а перешкод занадто багато, то врятувати стосунки допоможуть тільки екстра-заходи – наприклад, вчасно витягнутий із шафи скелетик…

Що потрібно холостяку

31 березня, 19.00

Новий український театр, Нижня сцена

Вартість: 200 грн

Купити квитки можно тут

Весела, іронічна історія про перший складний період у житті молодого подружжя, і їх чорного кота. Спектакль сповнений пристрасними латиноамериканськими танцями, несподіваними сюрпризами, сонетами Шекспіра… і душевними піснями Кузьми Скрябіна.

Гей-парад (Дикий театр)

1 квітня, 20.00

Мала Опера

Вартість: 100 – 250 грн.

Купити квитки можно тут

Комедія про тарифи і стереотипи.

У звичайному-звичайному Києві, у звичайній-звичайній хрущовці, жила звичайна-звичайна сім’я. Все як у людей: мама-вчителька, батько у пошуках роботи, двоє дітей-дармоїдів, кум-гомофоб, на комуналку не вистачає…

Але одного разу їм запропонували дуже вигідну, але незвичайну субсидію, і щоб її отримати, вся родина повинна піти на… кардинальні зміни у житті.

Нагадаємо, британська група Gorillaz вперше виступить в Українів рамках фестивалю UPark Festival, який відбудеться 25 липня 2018 року в Києві.

Теги
Афіша
Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка