Відео Персони

Злата Огнєвіч поділилася рідкісним відео з мамою

Злата Огневич

Українська співачка і головна героїня романтичної реаліті-шоу Злата Огнєвіч показала свою маму Галину, на яку дуже схожа.

Артистка опублікувала серію відео в Instagram-stories, зазначивши, що давно не показувала маму, а також попросила її передати привіт усім своїм шанувальникам.

Зараз дивляться

– Мама всім передає привіт. Подумала, що мами давно не було в stories. Мама, ти де була?… Передай привіт усім моїм підписникам, – сказала Огнєвіч.

До того, як переїхати в столицю, Злата разом із батьками жила в Криму. Однак зовсім нещодавно стало відомо, що артистка забрала їх звідти. Тепер Галина і Леонід живуть під Києвом.

Раніше Злата Огнєвіч показала атмосферний осінній образ і заінтригувала своїх шанувальників. Уся справа в підписі під знімком, який залишила артистка.

Вона зазначила, що хоче залишити це фото в своєму мікроблозі на пам’ять про особливий день.

Шанувальники оцінили образ Злати, проте більше звернули увагу на підпис. Хтось навіть припустив, що руку в кишені на знімку зірка тримає не просто так.

Сама виконавиця не відповіла на провокаційні питання під публікацією, тому шанувальникам залишається тільки гадати, чим той день став для неї особливим.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка