Zara готується до відкриття магазинів в Україні після дворічної перерви. У які дати магазини Zara відкриються в Києві та Львові, читайте в матеріалі.
Коли Zara повернеться до України – дати
Іспанський власник Zara, Inditex, повідомив місцевих орендодавців, що знову почне відкривати свої магазини в Україні на початку квітня, пише Financial Times.
Inditex планує відкрити 50 із понад 80 своїх магазинів. Відновлення роботи почнуть з 20 магазинів, зокрема у торговельних центрах Києва.
У компанії наголосили, що Inditex надаватиме пріоритет безпеці співробітників і клієнтів та адаптуватиме свої плани до ринкових обставин. Деяких українських співробітників вже відправили на навчання до Польщі для підготовки до повернення на роботу.
Конкретні дати відкриття магазинів Zara в Києві та Львові злив сервіс Google Maps. За даними карт, жителі столиці зможуть відвідати магазини вже 3 квітня, а у Львові двома днями пізніше – 5 квітня.
Зазначимо, що іспанський ритейлер Inditex, який володіє брендами Zara, Bershka, Pull&Bear, Stradivarius, Uterque, Oysho і Massimo Dutti, закрив свої магазини в Україні 24 лютого 2022 року, в день повномасштабного вторгнення РФ.
Відтоді компанія припинила доставляти товари до України, але продовжувала платити податки та заробітну плату своїм працівникам.
Inditex також зберегла договори оренди з орендодавцями під час закриття магазину, але не розголошує, на яких умовах.