Загрожує нове розслідування: Ембер Герд збрехала під присягою про $3,5 млн

Эмбер Херд
Джерело: Depositphotos

Ексдружина актора Джоні Деппа, акторка Ембер Герд збрехала під присягою у Високому суді Лондона. Зірка раніше говорила, що віддала $3,5 млн зі свого процесу розлучення на благодійність, однак це виявилося неправдою.

Про те, що Герд збрехала, стало відомо під час судового засідання, на якому акторка виступала відповідачем у позові на $50 млн. Тепер їй загрожує нове розслідування у Великій Британії.

– Лжесвідчення є найбільшою загрозою і зачіпає суть нашої системи правосуддя, тому поліцію можна запросити для розслідування, щоб показати, що будь-який представник громадськості, який бреше в суді, може бути притягнутий до відповідальності за надання неправдивих свідчень, – заявив партнер юридичної фірми Hodge, Jones and Allen Шон Колфілд.

Якщо акторку вирішать притягнути до відповідальності, то їй загрожує екстрадиція як резиденту США.

Зараз дивляться

Нагадаємо, Джоні Депп та Ембер Герд розлучилися у 2016 році. Після цього акторка пообіцяла, що розділить половину врегулювання у розмірі $7 млн ​​між Дитячою лікарнею Лос-Анджелеса та Американським союзом громадянських свобод (ACLU). Проте, як стало відомо, Ембер не дотримала слова.

Судові розгляди між Деппом і Герд тягнуться з моменту їхнього розлучення.

Якщо ви побачили помилку в тексті, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Cntrl + Entr.
Loading...
Підтримати Факти ICTV
Знайшли помилку в тексті?
Помилка